Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    A Phenom II procik és a felemás megitélésű A-Series integrált APU-s központi egységek óta elég sok idő eltelt már. Intel időközben fejlesztgetett néhány generációt, és azon a teljesitményen már-már alig tudnak többet javitani. Vártam egy i5 teljesitményű és fogyasztású AMD procit, de a végén egy platformváltással egy i5-re fejlesztettem. Majd itt kapcsolódik be újra az AMD, amikor a magok/szálak száma kezd fontosabb tényezőt jelenteni. Jónéhány GCN változat megjelent a videókártyákban ez idő alatt, és most érkezik a VEGA. Mit ne mondjak, ideje volt valamit felmutatni... Igy viszont most a videókártya fejlesztési üteme csúszott meg nem kicsit, mert már az Nvidia-nal örülnek az elért sikereknek. Most egy Nvidia GTX 1070 teljesitményű videókártyára gondoltam, de itt egyelőre még nem tudom érdemes még egy kicsit kivárnom, vagy lehet még pozitiv fejlemény... Én mindenesetre jobban örültem volna, ha ezek az AMD hardverek már egy jó ideje elérhetőek lennének, és egy kis árverseny után kedvezőbben alakulnának azok a fránya magas árak.

Új hozzászólás Aktív témák