Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi99

    addikt

    válasz Jack Hunter #37 üzenetére

    Szerintem ez egy örök harc....

    Ha én légfékrögyítő anyafacsavart árulok akciósan akkor vagy már beleszakadt az anyafacsavar ,avagy rájöttem hogy a a vizslám kontrafékes és azért akarom eladni.

    Használ cuccot akkor akar az emberfia venni ha nincs pénz az új-ra....

    Megunt/felesleges cuccait meg azért adja el ,hogy ne a kukában diszelegjen... egyszer már adott érte pénzt/értéket.

    Ha jól értelmeztem a kérdésed akkor valahol mindkét fél hibás...de főképp a vevő.. pl ha használt kocsit vesz az ember ,eszébe sem jut ,hogy neten megrendelje 1 kép alapján... ami rizikós és nem tud/akar személyesen elmenni akkor tegyen bele energiát és győződjen meg arról ,hogy az igényeinek megfelelő.
    Video-chet , ismerős megkérése a környékről ,vagy bármi ami az eszébe jut......nem hiszem ,hogy az az eladó aki el akarja adni a terméket az bármi ésszerü kérést visszautasítana...
    Legtöbb esetben szerintem a kommunikáció hiánya ami gondot okoz... se a vevő se az eladó nem akar gikszert az adás-vétel után...

    [ Szerkesztve ]

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

  • Alex91

    félisten

    válasz Jack Hunter #37 üzenetére

    Nalam van egy ertekhatar, ami folott nem veszek hasznaltat, es olyat veszek hasznaltan, amire ujonnan sajnalom a penzt, alapvetoen nem lenyeges. Ja, es tenyleg olyan aron vegyem, es olyan allapotban, ami szamomra is megeri.

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

Új hozzászólás Aktív témák