Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borg25

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz axioma #210 üzenetére

    Valahogy nem látom benne a számaidat.
    Gondolom te is az a fajta vagy, aki csak fikázni tudja a dolgokat, de alkotni nem tud. Egyik főnököm mondta, hogy neki nem olyan jogászok kellenek, akik azt tudják megmondani, hogy valamit miért nem lehet megcsinálni, neki olyanok kellenek, akik azt mondják meg, hogy valamit hogy lehet.

    Na akkor kezdjük az alapokkal:
    Benzin+Dízellel számoltam.
    Jah, kerozin pl kimaradt aminek alacsonyabb a forráspontja mint a gázolajnak, de ugye a 26TWh-ban a légi közlekedés sincs benne. Az én arányérzékem szerint az arányokon nem változtatna. A bitumen, kenőolaj stb gyártását meg ne vegyük ide, írtam, hogy vannak egyéb melléktermékek, amikre benzin és gázolaj nélkül is szükség lenne, és elő kellene állítani, azok előállítási költségét meg ne vegyük ide. De ha vannak számaid, nosza.
    Mond már el, hogy a benzinkútra való kiszállítás mennyire tartozik hozzá a gyáron belüli folyamathoz? Ha a teljes folyamatra vagy kíváncsi, akkor nézd meg tomcat78 linkjét a 205-ös hozzászólásban, ott lesznek számok. Jah, gondolom arra sincs időd, mert fikázni akarsz, és nem okosodni, vagy beszélgetni. Kár, hogy a képességeid - legalábbis amit itt tapasztalok - kimerülnek ebben, és a rákeresés már nem megy, mikor azt írod, hogy mi. Kösz, nekem erre nincs időm.

Új hozzászólás Aktív témák