Hirdetés

2017. október 18., szerda

Gyorskeresés

(#1) MrPetya19

MrPetya19
(PH! addikt)

Kár, hogy az appal nem lehet NFC-vel fizetni, és hogy nem lehet jelszóval védeni.
Ennek ellenére sokszor hasznos.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2) sefan67

sefan67
(fanatikus tag)

Régesrég megtanultam már, hogy az OTP-t messziről el kell kerülni;
akkor sem szabad náluk számlát nyitni ha ez lenne az utolsó bank a világon!
Lehúzás mesterei, kérdésük is hazugság!

Befejeztem :B

(#3) Crafter32 válasza sefan67 (#2) üzenetére

Crafter32
(őstag)

Az összes bank hasonló, de tény az otp vezeti a listát.

(#4) kurion válasza sefan67 (#2) üzenetére

kurion
(senior tag)

Én nem ertek hozza, én nyertem egy iphone 6s a simple app-al. Akkor én lehuztam az OTP-t?🙄😂

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#5) vigyori78 válasza kurion (#4) üzenetére

vigyori78
(őstag)

Nem az OTP-t húztad le hanem minden OTéPést lehúztál mert, mindenkit lehúzott az OTP és abból vették neked a telefont :DDD

RIP Chester Bennington

(#6) Baskiria válasza vigyori78 (#5) üzenetére

Baskiria
(őstag)

:D

(#7) #02683648

(törölt tag)

Már meg akartam kérdezni, de választ találtam rá az app honlapján:

"A Simple egy hazai fejlesztésű integrált alkalmazás, amely a mobilfizetést ötvözi számos szolgáltatással, egy applikáción belül. Letöltése ingyenes, szinte minden okostelefonra telepíthető, és bármely bank által kibocsátott MasterCard, Maestro, Visa vagy American Express bankkártyával, OTP Cafeteria kártyával használható."

Azaz ugyan az otp üzemelteti, de nem csak otp kártyával használható.
Én is rühellem az otpt, de ez most konkrétan egy értelmes szolgáltatásnak tűnik, és nem kell hozzá a röhejesen drága banki szolgáltatásaikat igénybe venni. Annak nem néztem bővebben utána, h az app használatánál milyen tranzakciós díjak merülnek fel.
(Külön mega LOL volt, hogy valami számlát fizettem be anno, vagy mobilt töltöttem otp automatánál más bank kártyájával, utána megnéztem, hogy ha otps kártyával tettem volna, akkor plusz tranzakciós díjat kellett volna fizetni, így viszont -a tranzakció értékén kívül- ingyen volt. :C )

[ Szerkesztve ]

(#8) Szmeby válasza #02683648 (#7) üzenetére

Szmeby
(tag)

Én egyszer plusz helyet akartam venni benne mozi előtt (épp ez volt kéznél), és meglepődve tapasztaltam, hogy többe kerül a jegy, mint amennyiért a mozi honlapján vettem. Nem sokkal, de na! Nincs ingyen ebéd, ugyebár. Ezek a szép számok sem maguktól alakultak ki.
Szóval mindenki döntse el, neki megér-e ennyit a kényelem.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.