Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    Egy LG G2 Minire akartam újítani, de aztán megláttam, hogy jön a G3 Beat, ugyan olyan áron, mint amennyivel a G2 Mini nyitott, de jobb kamerával és kijelzővel. Talán akkor már megvárom azt.

    Valahogy eddig egyáltalán nem volt szimpatikus ez a márka (talán a béna logójuk teszi ami a gagyi porszívókon is ott virít), de a napokban a telefonváltás miatt megint kicsit beleástam magam és mindig oda lyukadok ki, hogy az LG ár/érték arányban verhetetlen és állítólag ROM-ot is tudnak fejleszteni (nem úgy a Samsung, amitől már viszketős kiütést kapok).

    Majd meglátjuk mit tudnak. :)

    Samsungot többé nem veszek, több telefonjukat is elfogyasztottam, de megfeküdte a gyomrom, azóta is fekélyes. A Sony baromi bugos rendszereket fejleszt. A HTC jó lenne, de szeret túlárazni. Az Apple ugyan úgy HTC szindróma és nekik amúgy sincs középkategóriás telefonjuk. Kínaiból csak az Oppo meg a OnePlusOne tetszik, de nincs hazai garancia egyikre sem. Szóval az LG-ben van az utolsó reményem. :D

    [ Szerkesztve ]

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Csapoati #9 üzenetére

    Az Oppo és OnePlus One telefonokkal is a hazai garancia hiánya a bajom, tehát szerencsétlen Motorola is kiesik.

    Amúgy meg volt már Motorolám is (Defy), ami akkor szintén nem volt egy nagy eresztés szoftveresen, akkoriban a Motorola eléggé szét volt csúszva. Elnézve, hogy mit műveltek a G-vel, látszik, hogy nagyon összeszedték magukat, de nekem fontos a normális garancia, na meg az sem árt, ha szolgáltatótól tudom megvenni, mert azért nem elhanyagolható mértékű kedvezményt kapok.

    Amúgy meg egye meg őket a franc, hogy nem tudnak valamilyen egységes EU-s forgalmazást és garanciát kialakítani. Kész kabaré, hogy két EU tagállammal odébb simán forgalmaznak, nálunk meg le sincs szarva az egész.

    "A G2-G3 vonal pedig szerintem nagyon jól néz ki."

    Szerintem is, nekem tetszik ez a csupa képernyő kivitel, csak nem értem, hogy mi a bánatnak kell az előlapra is egy hatalmas béna LG logó. Ez az egyetlen amibe bele tudok kötni, amúgy meg teljesen jó ahogy van.

    [ Szerkesztve ]

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Dave1984 #16 üzenetére

    Azért ne feledjük, hogy a G2 Miniben egy kissé jobb kamera van (hátha valakinek számít, nekem igen), mint az L90-ben, meg bár ez szubjektív, de szerintem szebb is. Amúgy én is gondolkoztam, hogy L90 vagy G2 Mini legyen, de továbbra is maradok utóbbinál, főleg mivel szolgáltatótól megkapom 30k körül, ami esetében 10% árkülönbség már nem oszt nem szoroz.

    (#12) Csapoati: Szerintem bőven kap annyi logó itt-ott az ember, hogy meglegyen a márkaidentitás. Nem szeretem az előlapi logókat, főleg ah túlságosan tolakodó. Az LG az. A Sony, HTC meg tudja oldani szolidan is, Samsung határeset, de csak mert hosszú a neve, de ők sem viszik túlzásba. Az LG ezzel szemben egy batár nagy, ráadásul bénán kinéző logóval nyomja. Bőven elég lett volna a hátlapra... ahol amúgy annak ellenére is van, hogy az előlapra is került. Ez már inkább karácsonyfa effektus.... :D

    A OnePlus One esetében tökéletes az összkép, vagy bármilyen Nexus cuccnál (van egy Nexus 7-esem, imádom). Nem csak, hogy az elejére nem kerül logó, de még a hátán sem tolakodik.

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz azopi74 #26 üzenetére

    Bár egyre szimpatikusabb a WP is, azért egy 2 éves telefont nem vennék már meg. Franc tudja meddig kap még frissítéseket. A Lumia 820-al szemben meg vannak olyan kivetnivalóim, mint a nem túl jó képernyő ami a felbontás gyengesége mellett az AMOLED miatt sem szimpatikus (utálom ezt a kijelzőtípust, most is Super-AMOLED kijelzős telefonom van és utálom a színeit, olyan mint egy gumicukros babahányás, egy nyomi mobilfotót sem tudok megszerkeszteni rajta).

    Az újabb modellekkel meg az a bajom, hogy csak a felső kategóriában jellemző az 1 GB RAM.

Új hozzászólás Aktív témák