Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #80439296

    törölt tag

    válasz xhege #322 üzenetére

    1. A hardver ereje.
    Ez most jó, meg gyors, meg nagy, meg minden (komolyan is gondolom), ez egy dolog.
    Inkább az, hogy (nem a tervezett elavulás, ezt most hagyjuk, ne kapaszkodjunk bele pro és kontra!) a legtöbb, általánosságban használt app egyre inkább úgy van megírva, hogy egyre nagyobb erő TARTALÉKOT mozgósítson ki egy-egy SOC-ból.
    Ami most 25%-ot igényel, az később, ahogy szebb, jobb, látványosabb lesz pl. a kezelőfelülete, minél több AI-t tartalmaz, annál előbb emelkedik a 25% 50%-ra, 75%-ra, 110%-ra. ETC.
    A felbontás lassan nem játszik szerepet egy bizonyos SOC felett, mert a 3D-s alkalmazásokon kívül, egy 2 éves 'videókártya' meg fogja hajtani 2D-s kezelő felület látvány elemeit.
    De a 'processzor', ami a kiszolgálás igazából, előbb el fog vérezni.
    És ebben nem mindegy, hogy 8xxSD, vagy 7xx SD.

    2. Személyes következtetés.
    Hm, ezt én nem tudom jól megmagyarázni, az meg hogy mi van a fejemben, azt baltával sem lehet megtekinteni... :) Ne is akard megtudni a gondolati sebesség-következtetésemet... :DD
    Nálam bevált, 120 éve működik: mindig - értsd: 99.98%-ban - az első megérzés működik; megmagyarázni úgy sem tudom.
    Egy tény: SZÉP. A többi számomra: hagyjuk.

    3. 7T, 7T Pro, 8, 8 Pro.
    Valaki írta elébb, meg én is már többször: a OP 8 szerintem nem jó választás (so-so), a 8 Pro igen, de inkább 7T / 7T Pro.
    A 7T / 7T Pro az ára és a hosszabb távra tervezés miatt IS.

Új hozzászólás Aktív témák