Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dt451

    csendes tag

    Nálam a ROM telepítés megtréfált... harmadszorra ment rendesen. Wipe all után. Előtte voltak érdekességek. :U Most már jól megy minden. Az akksival elégedett vagyok... másfél napot megy nálam, úgy hogy ugyan nem telefonálgatok sokat... de megy a Wifi, meg az adatkapcsolat is, igaz azt alaposan bekorlátoztam. Szinte csak az e-mileket frissítem adatkapcsolatról, meg az időjárást, naptárat. Az első telefonom, ahol nem kezdtem azzal, hogy kukázom a fájlkezelőt a Ghost Commanderre. Az alapprogram kielégíti az igényeimet. Összességében talán csak a videólejátszót dugtam el a kezdőképernyőről. A widgeteket alapból nem szeretem, csak az órát szoktam kipakolni, mert onnan pillanatok alatt az ébresztőknél vagyok, amiket viszonylag gyakran babrálok. Az e-mail kliens is nagyon bejön. Tiszta, minden funkciója világos, könnyen kezelhető, naptár hasonlóképpen. :C A böngészőt nem gyakran használom... nekem elég, de egy Chrome felkerült, megszokásból. Moon+ Reader szintén kötelező app nálam. Teljesítményben is meg vagyok elégedve eddig. Igaz az alap profilt használom jobbára, 20% akksi alatt váltva marathon módba. :)) Baromira évezem, hogy az adatkapcsolat apponkénti tiltásával ki tudom iktatni a reklámokat, pl az mx playerből, vagy a readerből. Játszani még nem próbáltam rajta... :B Egyenlőre komolykodás van. ;]

Új hozzászólás Aktív témák