Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Meg is kaptam a telefont, elsőre nagyon tetszik, ennyire olcsón egy ilyen jól működő telefon tényleg nem semmi. Még appokkal sem volt nagyon tele pakolva a legtöbbet le is tudtam törölni, van rajta fólia, és jön mellé tok meg gyors töltő, majd hogy nem lealázza az a52s-t amit ugyancsak ajándékba vettem, és pár hete azt tanulmányoztam 2 hétig.

    Eddig egyszer nem akadt meg vagy indított valamit lassabban mint amihez hozzá vagyok szokva az s10e-nél, persze nagyon nem kínoztam, csak állítgattam. Kamerára még kíváncsi vagyok, de több mind elég lesz ez a teló, még én is boldog lennék vele, remélem az aksi bírja és nem melegszik majd.

    Csekkoltam én is ezt a wifi sebesség problémát:
    csak wifi 40Mbps, Wifi + Bluetooth 34Mbps, Wifi + Bluetooth 28-30Mbps
    Az s10e végig 58/60Mbps bárhogy kapcsolgatom

    Tud valaki segíteni miért nem megy a dupla koppos altatás? azt írja hogy csak akkor használható ha a default vagy a classic téma van aktiválva, de ez nem tudom mire vonatkozik. A témák appban kettő azonnal elérhető van Classic és Limitless a classic van aktiválva. A dupla koppos ébresztés az megy, de akárhogy püfölöm a kijelzőt nem akar aludni menni :D

    Nem olyan buta már a miui mint 4 éve mikor elhagytam, persze azért még van pár dolog ami nincs megoldva, és fura. Én gesztusokkal navigálok, nem használom a gombokat, viszont így elbukom egy csomó opciót, pl jelenleg nem tudom aktiválni az egykezes módot, mert azt csak navi gombok hosszantartásával lehetne. Samunál ez is gesztusra van cserélve, nem értem itt miért nem, pedig egy ekkora ormótlan nagy tepsi szarnál, igen fontos hogy elérd a settings ikont, vagy bármit ami a kijelző tetején van.
    Aod is tetszik hogy jobban testre szabható mint samunál, de nem értem miért nem tud állandóan menni, vagy legalább pár órát, de erről szóltatok, így tudtam előre.

    De ami a leginkább tetszik, az az oldalsó tapis PWR gomb, villámgyors, nem értem miért nem maradunk ennél amíg nem lesz ugyan ilyen gyors kijelző alatti, nekem is ez van egy sokkal drágább telón, és igaz hogy az 2019-ben jelent meg, de mára már pont ugyan olyan gyors ez is, szánalmasan lassú a samsung A52S fénnyel működő kijelző alattija, ami 2x ilyen drága telefon volt. Naponta legalább 100x oldjuk fel a telót, h a picsába nem ez az első és legfontosabb minden telefonnál, hogy kényelmesen és gyorsan ki tudd nyitni hogy kezdhessen bombázni a reklámokkal?

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák