Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Katicza

    tag

    válasz KBL001 #935 üzenetére

    Nagyon jól néz ki az a tok. Tetszik nekem is. Magában az eredeti bőröndöt félteném napi használat során. Valami kell rá. Én az alzást azért vettem mert átlátszó. Viszont még olcsóbban vettem.15-én 2900 ft volt. Már 3000 felett jár. :Y

    Off: Sajnos az árak napról napra mennek. Pl. vettem egy olcsó fülest, mivel kaptam 1500 ft-os kupont. 1800 ft volt, ezért 300 ft-ot bőven megért. Pár napja volt. Ma ránéztem, 2200 ft. :((( Kinéztem egy hűtőszekrényt ami akkor 145000 ft volt. Ma ránéztem, erre 160000 ft. Durva infláció van, ráadásul most rengeteg pénz ment a társadalomba. 13. havi nyugdíj, fegyverpénz, szja visszatérítés, emelt fizetés sok helyen. Kb. 1700 milliárd ft. Ha csak a töredékét fordítják az emberek műszaki cikkekre már az is komoly. Mondjuk 700 milliárd ft esetén, darabonként 150 ezret számolva egy műszaki cikkre, az 4,6 millió db műszaki cikk. Ha annak 10%-a mobil, akkor az is 460 ezer db. Ráadásul most van a 2g 3g mobil csere akció is. Abba is beletoltak 5 milliárd ft-ot ami 250 ezer készülék cseréjére elég (20e/db). Persze, hogy pörög az infláció. Nem is lesz mostanában nagy árzuhanás sajna. :(

Új hozzászólás Aktív témák