Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l4ci

    senior tag

    válasz DigitXT #6616 üzenetére

    Kezdem megszokni a telefont, teljesen máshogy kell fogni, mint a nagy tabletet. Pl a tablettel nem tudom megcsinálni ülve a LeMans-i első néhány kanyart, ha előzgetni kell a sok kocsit: vagy kicsúszok, vagy nekimegyek valakinek és megpördülök. Bizonyos pályákat, előzéseket csak az ágyban fekve, vagy kényelmes fotelben (vagy babzsákban) tudok végrehajtani a tabbal, telefonnal viszont más a helyzet, mert azt ugye csak simán csuklóból kell mozgatni.

    Szerintem senki se mondta, hogy almán minden tökéletes, max azt, hogy jobb. Persze, a zárt rendszer hátrány, most hogy a 8.3-al bezárták az utolsó iFunBox-os bugot is, már nem férhetünk hozzá direktben a filerendszerhez, csak az iTunes-on és iBackup-on keresztül, de az meg macerás. Megoldható, de inkább nem trükközök vele, csak asszonynak van iPhone-ja, neki meg jó úgy, ahogy van, a képeket le tudja tölteni, minden mást meg a felhőben intéz el. Ha meg valaki hekkelni akarja a rendszer, ott van a JailBreak, és akkor ugyanazt meg tudod csinálni, mint egy rootolt androidos kütyün...

    Az akadozásról meg annyit, hogy az újrakezdés és újratelepítés óta sokkal jobb a helyzet, annak ellenére, hogy a játék gépigénye egyre csak nő. A grafika a droid miatt nem tökéletes, meg volt közben egy 5.1-es rendszerfrissítés is, de már közel sem akad annyira, mint fél évvel ezelőtt, kellett neki egy reinstall. Általában kanyarokban szokott nekem is megröccenni, főleg versenyeken, de időmérőn is tapasztaltam. Valóban szokni kell még a féktávokat, de ez minden autóval más. Vannak még nyitott szériák, ezeket befejezem, aztán ráállok a TT tökéletesítésére. :D

    Ui: odab@szós a kép, gyönyörűszép a grafika! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák