Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bostone

    addikt

    Az agera tőlem messze. :) A Lexus-t kellene fejlesztenem, de a szériát vagy magát az autót sem kedvelem igazán, fogalmam sincs miért.
    Bevallom a játékokhoz már picit idősnek számítok, tök véletlen, hogy rátaláltam a RR3-ra, ezért nem igazán vagyok képben a mai konzolos/pc-s felhozatalban. Pár éve beruháztam egy Xbox-ra, de talán az elvárások voltak nagyok, esetleg nem megfelelő játékokat választottam, de nem rántott magával (telefonra cseréltem). A laptopomat szerintem legtöbben kinevetnék. :D

    Visszatérve az árakhoz. A világon sok helyen már elérhető normál sebességű internet, egyes országokban a mobilkészülékek elsőbbséget élveznek a pc-vel szemben. Az android viszonylag elérhető árat biztosít, hogy élni lehessen a lehetőségekkel, tehát a piac nem csak a gazdag országokból áll. Minden bizonnyal a jól fizetett szakemberek bemérték azt a kört, akikből hasznot lehet húzni. Valakik hajlandóak áldozni, hogy folyamatosan játszhassanak és nem látom a szándékot a kiadóban, hogy az árakat csökkentse, tehát valakik csengetik a zsetonokat és bevált az üzleti modell.
    Így az én pénzem nálam marad. :)

Új hozzászólás Aktív témák