Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Predatorr

    őstag

    válasz Fruityloops #2125 üzenetére

    Vagy 30-40 bugot sorolhatnék, amelyek másfél éve keserítették az életemet (szépen felszaporodva) hipp-hopp eltűntek a tfoncserével. :P Persze lehet, h neked úgy tökéletes, nyilván sokaknak, ha megvan a piaca. :R A MIUI felülettel nekem sem volt problémám, csak az egyre bugosabb appokkal. A Mi kamerától is megszabadultam, mert már szinte önálló életet élt, kártya helyett csak a xiaomi szerverére mentett, akkor is mindent felvett, amikor leállítottam a megfigyelést (és 1Sével törölhettem több tucat klipet rendszeresen), eltűnt a hangátvitel, nem riasztott, stb, pedig eredetileg az is marha jó készülék volt. Mellesleg a mi watch is hülyül, de legalább még használható, csak pl. hasazáshoz nem, nem kapcsolja beállított időpontban be az aod-t, aztán ki sem. Szóval én úgy vélem, ahogy nem fizetfizetnék egy lépten-nyomon lerobbanó kocsiért, úgy többé xiaomi termékekért sem.
    Ezek a tapasztalataim.
    Még fektetett panoráma mód is van. :Y 3 naponta kell töltenem, mint a poco-t, az ujjlenyomat-olvasó (MI?) pár nap alatt felgyorsult. Csak az aod bugos, ha valóban always, a hülyéje az egész képernyőt bekapcsolja és úgy marad, de.ezt elég érintésesre levenni. Szóval már a Samsung sem a régi. :(((
    A lényeg, h mindenki találja meg a neki tetsző telefont, számomra meg a xiaomi megtanította, nilyen jó a Samsung. Szóval még egyszer jó szórakozást a pockokkal! :R

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák