Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Trailblazer #2572 üzenetére

    Swift backup is képes backupolni/visszaállítani a split apk-kat.

    Üdv. Johnny

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Trailblazer #2572 üzenetére

    Bocsi, szerkeszteni akartam mert küldés után rájöttem nem ez a mondani valód ezzel a kommenttel mint amit válaszoltam, de melóban voltam és közbejött valami :U

    Mi az ami neked a data partícióban van és ilyen külső megoldás nem képes vele bánni? Mert ma már ezek mindent (is) képesek lementeni.

    Nekem a nandroid backuppal mindig több gondom volt, mint az ilyen külső megoldással, főleg mert sokat váltok android főverziók, romok között. Csomószor volt rendszeralkalmazás ami összefosta magát, olyankor manuálisan kellett törölni azokat az adatokat amiket a data partícióban tároltak, és szinte minden főverzió frissítéskor előjön bármilyen készüléken, mint ami most, hogy várni kell míg megcsinálják és frissítik a recovery-t.

    Nem tudom ez az Alpha Backup Pro hogy működik, még nem használtam, de pl. Swift backuppal egy-két kattintás teljes biztonsági mentés készítése és visszaállítása. Ha az általad említett alkalmazással qva nagy meló felhúzni a rendszert akkor ajánlom nézz körbe milyen alternatívák vannak :)

    A másik ugye a recovery-k közötti "kompatibilitás", mint ami itt is előjött. TWRP, ofox, gyári, vagy AOSP recovery - ezekhez nem kell semmi csak root jog, az pedig mindig volt, van (és remélhetőleg) lesz.

    Szóval igen, egy picit vakarom a fejem, hogy ezt még is miért kéne (teljes data partíció mentésen is és a hangnemen is amit - újra megerősíteném - ingyen, szabad idejükből dolgozó emberek felé intézel). A problémádra van orvosság, de még nem is olyan amivel órákig szenvedni kéne, vagy nagyon macerás lenne - amit én ajánlottam pl nem igényel kb semmi erőfeszítést, csak egy kis időt amíg lementi és visszaállítja szépen a dolgokat.

    Písz :R

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák