Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shanagyur

    friss újonc

    Mr Dini, köszönöm a választ, közben leteszteltem külön és a .ass-t valóban mindenképp égetni fogja, csak .srt-nél jelentkezik az amit fentebb írtam. TV-t sajnos nem szeretnék cserélni egy ideig, mert nemrég vettem a mostanit, de akkor valószínleg nem én állítottam be rosszul valamit, hanem akkor a TV / lg plex app nem támogatja a dolgot. Bízom benne, hogy talán egyszer megoldják ezt is ahogy az androidos tv-ken. xplay-t kerestem, de nem találtam a store-ban, elképzelhető, hogy Mo-on nem támogatott app, átállítani a régiót pedig nem szeretném csak emiatt, de a média boxos megoldásnak lehet akkor utánanézek, köszönöm :)

    godjopet, sajnos a "szerverem" nem annyira izmos, hogy a videó transzkódolását a processzor elbírja, videókártyám sincs jelenleg a gépben ami érdemben tudna videót transzkódolni, de ha vennék is, akkor is elő kéne hozzá fizetnem a plex pass-ra, mivel a videókártyával való transzkódolás csak azzal lehetséges
    B tervnként amúgy valóban olyasmin gondolkodtam, hogy nem a TV-n használom a plexet, hanem PC-n és csak kijelzőként használnám a tv-t, mivel a problémás feliratokat a windows plex lejátszója tudja kezelni, de ehhez meg kell oldanom, hogy az 5.1-et használja az érintett pc is

Új hozzászólás Aktív témák