Hirdetés

2018. november 15., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) zorzy4

zorzy4
(őstag)

Na ilyen kéne, ha max 10000ft. Bár a 3gb memória semmire nem elég.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#2) Nimda válasza zorzy4 (#1) üzenetére

Nimda
(PH! addikt)

A Soyes után felüdülés lehet ennyi RAM. Az ára biztos nem lesz olcsó, és ha még használható is lesz, akkor mindenképpen beszerzek majd egyet.

Minden ami valaha történt és ami történni fog, az létezik.

(#3) batai15 válasza zorzy4 (#1) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

Hát ezt te sem gondoltad komolyan.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 4 eladó!

(#4) papelado

papelado
(fanatikus tag)

Tessék itt van annak a pár tepsifonozó emberkének egy készülék-Legalább nem sírják teli a 6"+ os topikokat ;]

Falat kenyér amúgy...Mondjuk kerékpárra pont jó lehet max 13 körűl instant vétel bike computernek

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#5) volandy

volandy
(fanatikus tag)

Igen végre valaki csinál ilyet is!
Csak kár hogy a Snapdragon 425-ös lapkakészletre és 3 GB operatív memóriára az elég gyengusz!

(#6) papelado válasza volandy (#5) üzenetére

papelado
(fanatikus tag)

Egy ekkora kijelzőn mire nem elég a sanpi 425 meg a 3giga ram??
Játszani nem fogsz 4K videó értelmetlen CAD se hiszem ezen szerkesztődik.PS miatt is kiesne a szemed.Navira zenére levelezni meg még overpowered is...

Drágaszágom....

(#7) Gixxer88 válasza zorzy4 (#1) üzenetére

Gixxer88
(őstag)

Mire nem elég?
Azért ez nem egy csúcsmobil lesz,csúcs hardverrel,egy jó szoftver optimalizáció mellett a célcsoportnak bőven elég lesz az S425 mellé a 3GB ram.
Akinek csúcs hardver kell,az meg úgyse ilyen aprócska mobilban fog gondolkodni.
Ezt kb az 50+os okostelót még sose használt anyámnak tudnám elképzelni.
Ami nagyon durván karcsú lesz az 800mAh-ás akku,hiába kicsi a kijelző és takarékos a proci.

(#8) zorzy4 válasza batai15 (#3) üzenetére

zorzy4
(őstag)

Ja nem, kevertem, ha ram akkor persze bőven.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#9) moleculez

moleculez
(PH! addikt)

Jöhetne igazán! Nekem nem kéne, de tényleg jót tenne a piacnak!

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#10) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Rétegmobil, csupán akarnak valami kisérletet csinálni a P+A+L+M nevű mobilmicsodával.

Ez nekem nem a PALM, ahogy jól olvassátok. A logó sem a régi már, hanem teljesen más.

Mivel ilyen még nincs - ebből lehet akármi is.

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major@tutanota.com

(#11) volandy válasza papelado (#6) üzenetére

volandy
(fanatikus tag)

Igen igen!
Igazad van!

(#12) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Vagány gondolat, jöhet, én lehet vevő lennék már tényleg a nagy mobilok után

FSP600-80TBN 600W 9490 FT | FSP350-60HHN - 4390 FT - garanciával / FSP SFX és TFX tápok is 230-300W-osak

(#13) Juhaszatti

Juhaszatti
(senior tag)

A hardver ekkora méretben bőséggel elég, tényleg csak az akksi lesz kérdéses. Akár elég is lehet, de nem vennék rá mérget, majd az első tesztekből kiderül.

(#14) sheratan válasza papelado (#4) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Végre, akiknek az iSE is lapát :))

(#15) dzsi23

dzsi23
(senior tag)

Te jó ég... egyeseknek komolyan rinyálásra ad okot a 3GB memória egy középkategóriás készülékben? :Y Nem is értem... Az akksi viszont tényleg kérdéses. Ha az üzemidő és a kamera elviselhető lesz, és árban sem szállnak el, másodlagos telónak nagyon jó lesz. Elsődlegesnek nyilván nem kellene ilyen pici.

Szerk.: Oké, hogy Palm, de az a pálmafa ikon mit jelezhet az értesítési sávban? :U

[ Szerkesztve ]

(#16) AxBattler

AxBattler
(PH! félisten)

Anno hogy örültem a 3.2"-es LG Optimus One-nak, most meg... :)

Redmi 5 Plus 4/64GB Global fekete - új, 0 perces, 6 hó WayteQ gari, ajándék tokokkal - 48k HUF ............ "Cable management is for the weak!" ............

(#17) gproject válasza dzsi23 (#15) üzenetére

gproject
(fanatikus tag)

Nekem a honor 7-ben es a shield tv-ben is 3gb van. A honorba eleg, a shieldbe neha nem artana tobb, dehat azon "komoly" jatekok es filmek futnak :)

en a 800mAh-t keveslem, siman belefert volna egy
2500-as akku :)

[ Szerkesztve ]

Honor 7, HP 14 Chromebook, Acer 15 Chrombook, Acer 14 Chromebook, Nvidia Shield TV

(#18) zdanee válasza zorzy4 (#8) üzenetére

zdanee
(őstag)

Gyanús lehetett volna, hogy nem kettő-hatvány :)

Zipit Z2 idomár - Samsung Galaxy S8 - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#19) judas13

judas13
(őstag)

:C
Végre!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD

(#20) EclipseGT válasza AxBattler (#16) üzenetére

EclipseGT
(PH! addikt)

Anno, mikor megvettem a 3,8"-os Optimus 7-et, páran azzal poénkodtak, hogy tv-nek is elmenne. Mostani telókhoz képest... :D

(#21) Lalikiraly

Lalikiraly
(őstag)

Ha értelmes árban jön, akkor plusz egy vásárló :)

Lalikirály nem szép ember, de gavallér!

(#22) doooo

doooo
(őstag)

Na... örülhetnek a "mikor lesz vége ennek a sok tepsinek" emberkék. Sosem lesz vége, de néha mindenkinek lehet szerencséje. ;] A kérdéses akku időn kívül, azt hiszem tökéletes (bár talán az sem lesz olyan borzasztó). Mindazonáltal, kíváncsi lennék, hogy vajon hányan vennének közülük ilyet, vagy hányan cserélnék le mostani tepsijüket. :U

(#23) eldiablo

eldiablo
(PH! addikt)

Gylázatos. :((( A mai napig másolják a WebOS kezelőfelületét, most meg tetézik egy hulladék telefonnal.

http://hwbot.org/user/northsys/

(#24) takysoft válasza moleculez (#9) üzenetére

takysoft
(lelkes újonc)

Bizony. Bár... az az akksi... ott lehet gond.

I will live forever or die trying

(#25) Duliee válasza eldiablo (#23) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Másolják? :D Azt eladták a picsába.

FSP600-80TBN 600W 9490 FT | FSP350-60HHN - 4390 FT - garanciával / FSP SFX és TFX tápok is 230-300W-osak

(#26) dzsi23 válasza eldiablo (#23) üzenetére

dzsi23
(senior tag)

Hulladék? Ezek szerint már volt a kezedben. Írhatnál róla egy rövid tesztet, amiben bővebben kifejted a véleményed! Alig várom, hogy olvassam! :P

(#27) eldiablo válasza Duliee (#25) üzenetére

eldiablo
(PH! addikt)

És kinek? Ja, hogy nem az Apple-nek vagy a Googlnek. Akkor lopják, igazad van.

dzsi23, Palm pré van két darabom, arról tudom, hogy milyen ez meg ránézésre sincs a közelében.

[ Szerkesztve ]

(#28) Ádám16

Ádám16
(őstag)

Simán jöhet. Cégesnek csillagos ötös lenne :P .

(#29) .mf

.mf
(PH! kedvence)

Hullagyalázás :(
Fognak egy egykor híres, úttörő nevet, és ezt használva kiadnak egy alsókategóriás tucatmobilt nevetséges hiányosságokkal (800 mAh, komolyan?) Hol van ez egy Pilot, T, vagy Treotól? Mi köze a Palm hagyatékához, irányvonalához? Akkor minek Palmnak nevezni és gyalázni vele a megboldogult céget?

(#30) dzsi23 válasza eldiablo (#27) üzenetére

dzsi23
(senior tag)

Nyilván nem hozza a régi Palm minőséget, de szerintem nem is ez a cél. Egy alsó-közép kategórás huawei telefon minőségével kiegyeznék, főleg, ha árban sem lenne több. Azok sem hulladékok, csak mindet a helyén kell kezelni. Tudásban meg ugye mindenképp lekörözi a régi Palmokat, tehát ma már azok is csak "hulladékok"... vagy porfogók. :)

(#31) Polarstar válasza eldiablo (#27) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Igencsak nem olvastad az elmúlt évek történéseit. Az LG vette meg a WebOS használati jogait okos órákhoz, tvbe, porszívókhoz, és egyéb vackokhoz.

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major@tutanota.com

(#32) Duliee válasza eldiablo (#27) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Mi? Ezt nem értem.

Ki másolja? Az LG vette meg a webOS-t, sőt előtte járt a HP-nél is.

[ Szerkesztve ]

(#33) gusthy

gusthy
(PH! kedvence)

Asszem erre mondják más fórumokon, hogy sunáznám. (Bocsi )

[ Szerkesztve ]

(#34) dzsi23 válasza eldiablo (#27) üzenetére

dzsi23
(senior tag)

Közben (felületesen) visszaolvastam a Palm Pré 2009-es tesztjét, és a minőség elég Tré volt, úgy is mondhatnám, hogy hulladék, szal nem is értem a felháborodásod. :D

(#35) eldiablo válasza Duliee (#32) üzenetére

eldiablo
(PH! addikt)

Úgysejtem soha nem láttál WebOS telefont, ezért nem érted, gyakorlatilag az összes mai divatos efekt, átmenet, animáció egy az egyben onnan van. A BB gesztusvezérlése is onnan lett "átemelve".
És igen, a HP vette meg, majd az LG, most a TCL, nem a Google vagy az Apple.

Sajnos a Palm nagyon elbaszta, ezért lett kuka az egész.

dzsi23, Emlékszem még, amikor a Samsung járt azon a szinten és senkinek nem bántotta a szemét, mert ők a Samsung. Galaxy S, S2, S3, S4 pont azt a szintet tudta, így képzeld el azt a trét.

(#36) Duliee válasza eldiablo (#35) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Akkor ezt írd, mert nem értettem mit akarsz mondani :)

Felszavakbol még nem találok ki mindent :D

[ Szerkesztve ]

(#37) eldiablo válasza Duliee (#36) üzenetére

eldiablo
(PH! addikt)

Miért nem? :DDD Sietve, fejfájósan nem olyan egyszerű ám.
Amúgy nem flame, mert gyújtöm pl a Galaxy S szériát (is), nincs velük bajom, csak bosszantó, amikor az apple, a BB bemutat valami über "újdonságot", ami már a Prében is jelen volt sok évvel ezelőtt.

Pl:

és mit ad isten, pont ugyan úgy működik mint WebOS-nél:

De androidra is vannak példák. Értesítések oldalra pöckölésével eltűnik az értesítési sávból. Értesítési sáv lehúzható, Wifi, BT GPS ki-be kapcsoló gombok megjelennek.
Kis pecernél jobbra-balra simogatással lehet alkalmazást váltani (BB).

[ Szerkesztve ]

(#38) V B A válasza eldiablo (#37) üzenetére

V B A
(senior tag)

WebOs kezelőfelület nagyon előremutató volt anno. A HP Pre 3-am megvan még, nagyon szerettem használni, csak aztán a támogatás megszűnése után már elég macerás volt.

Eladó: Blackberry Passport, Palm Centro, Palm HP Pré 3, Nokia N9 - Részletek: https://hardverapro.hu/tag/v_b_a

(#39) Baggins86

Baggins86
(fanatikus tag)

Mire elég ilyen pici telefon? Nem hiszem el, hogy nem bírnak értelmes, kézreálló 6,5"-os gépet kiadni. ;] ;]

(#40) serrin válasza doooo (#22) üzenetére

serrin
(tag)

Mivel én is "mikor lesz vége ennek a sok tepsinek" emberke vagyok, ezért válaszolok.
Kis kijelzős eddig is volt a gagyi kategóriában, de erős hardverrel, meg jó kamerával kevés. Konkrétan kettőtől tudok: iPhone SE és még a Samsung A3 2017 elmegy ennek.

Ez a Palm névre keresztelt kínai akármi meg viccnek is rossz. Hiába a kis kijelző, ami nekem tetszik (3-as is bőven elég lenne részemről), ha minden másban egy átlagos telefont nem ér el. Főlelem vastag is lehetne, a SonyE. X10 Mini és X8 nagyon eltalált volt méretileg szerintem.

iPhone SE 64GB & Lumia 735 || "Privát üzenetnél gyorsabb az e-mail, e-mail-nél gyorsabb az sms, sms-nél a telefonhívás."

(#41) Roaming

Roaming
(senior tag)

Ez micsoda? :F

(#42) Herreløse válasza Roaming (#41) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Na ez az... Én is ezt kérdezem. :)

Szerintem...

(#43) draco31 válasza zorzy4 (#1) üzenetére

draco31
(PH! addikt)

3 giga ram van a telefonomban, játszok, netezek, messenger, face, viber, és 2.5 gigától többet nem bírok elhasználni sehogyan sem....

Xiaomi Redmi Note 4 ( B20 ) 3/32 ASUS VivoBook S14 S410U

(#44) Teo.

Teo.
(tag)

Na meg is van a mainap popcorn topic-ja. :)

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5 ThinkPadT500

(#45) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

telefonalni jo lesz, masra nagyon nem. :D

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora R7 💙 specs: tde.fun

(#46) hankock

hankock
(újonc)

Mondjuk ezt is kiadhatnák újra egy középkategoriás Androiddal.

Csak ez saját magának (BlackBerry) lenne a konkurenciája.

(#47) neoforce

neoforce
(fanatikus tag)

Na itt van a sok (csak tepsifont gyártanak ,kompakt kell stb...nyavajgoknak) Vegyétek..🤣🤣

(#48) dzsi23 válasza draco31 (#43) üzenetére

dzsi23
(senior tag)

Nem te nem tudod elhasználni, hanem a rendszer nem engedi, hogy többet használj. ;) Ettől függetlenül továbbra is azt mondom, hogy 3GB ram bőven elég a középkategóriában... legalább is idén még elég, egy év múlva már lehet, hogy nem, 2-3 év múlva meg már tuti nem.

(#49) judas13

judas13
(őstag)

Aksi karcsú még az ismert paraméterekkel is sztem, de amúgy jöhetne.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD

(#50) ates válasza Juhaszatti (#13) üzenetére

ates
(tag)

+ 1 Ez a lényeg a többi rizsa :C

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.