Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Felháborítónak tartom, hogy PS-en kívül megjelenik másra is. Én mikor megvettem a játékokat, azt hittem, hogy ez csak a mi exkluzívunk. És ha tudtam volna, hogy kiadják PC-re is, és ne adj isten Xbox-ra is, akkor biztos nem támogattam volna ezeket a fejlesztőket a pénzemmel. Elmehetnek a búsba! Remélem bulikavagyok, wesder, és a többi boxos "haver" eljutott eddig az olvasásban mert ezt direkt az ő szívatásukra írtam csak. Most nem írok ide smile-t mert akkor előre látható lenne, hogy ezt csak poénnak szántam. De egyébként itt lenne egy röhögő smile helye.

    Komolyra fordítva a szót. Örülök, hogy a PC-sek is megtapasztalhatják ezeknek a játékoknak az élményét. Mert bár a Fahrenheit révén volt már PC-re hasonló játék, de azóta sok víz lefolyt.. Én tavaly játszottam végig mindhármat, a Heavy Rain annyira nem jött be, de a Beyond és a Detroit kiemelkedő alkotások. És igen, interaktív filmek.

    Egy dologra viszont nagyon kíváncsi leszek. Ugye most lejárt a QD exkluzív szerződése a Sony-val. Kíváncsi leszek, hogy romlanak e majd a játékaik minősége ezután. Természetesen úgy gondolom, hogy nem fognak. De ha igen, akkor legalább majd kapunk egy "jelet", hogy mit is jelent a Sony "kontrollja" egy játék fejlesztése alatt. Kíváncsi vagyok, hogy a Sony exek azért e ilyen jók, mert a Sony egyszerűen csak hagyja nyugodtan dolgozni a fejlesztőket, vagy bele is folynak a munkába, esetleges iránymutatásokkal.

    Érdekes ez az Epic Store-os rinya is. Tényleg ennyire rossz? Az oké, hogy a keresés csak most került bele, ez gáz. De egy store-nak szerintem nem kell annyi funkció mint mondjuk a steam-nek van. Működjön, legyen stabil, lehessen letölteni, azt csá..

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák