Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz bghistvan #4138 üzenetére

    Annyira nem gaz a tortenet hala istennek, siman csak elfelejtettek ra megrendelni a kiszallitast, tegnapelott kellett volna megjonnie, de nem jott, aztan aznap este meg masnap reggel telefon es ma vegul itt is volt (a para csak amiatt volt, hogy en a jovo heten nem tudtam volna itthon maradni a szallitas miatt es ma volt az utso munkanap, es nem nagyon biztam benne, ha valamit tegnap felraknak a szekerre, akkor az ma itt is lesz). Mar osszeraktam, melegszik, aztan lassan be is inditom.

    Szerelni nem szerelek gepet, csak ha hibaja van, meg fogom tudni csinalni. Nagy kulonbseg :) Szerintem a legegyszerubb venni ra egy ajtot, aztan eladni mukodokent. (kozben megneztem, felultoltos, hmm, igy mar biztosan nem eri meg :/). Az a gond, hogy a gyari gari hiaba is jart le, tovabbi ket ev szavatossag van ra, de ugyanugy, mint most a biztositonal, neked kene tudnod bizonyitani, hogy nem te okozdat a hibat, hanem gyarilag rossz volt, egy nyomorult mosogepert meg -sajnos- nem megy az ember szakertohoz, bekelteto testulethez meg utana opcionalisan birosagra.

Új hozzászólás Aktív témák