Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bghistvan

    senior tag

    válasz asdf_ #4126 üzenetére

    Jujj....sajnálom a kiszállításos elbaltázást (szerintem ez a karácsonyi időszaknak köszönhető,mondom ezt anélkül,hogy nem is tudom mi történhetett) :(
    Végül nálunk már ketyeg is a LG F2J5WN3W,és teljesen igazad volt abban,hogy a 4W-hez képest semmi különbség,csupán a szürke ajtó és a gombok.......ezt megerősítette az LG support is :)

    Szóval,nem csak asszonynak,hanem nekem is leesett az állam,azért ez az inverteres hajtás nagyon komoly,csendes,de annyira,hogy csak a víz lötyögését-csobogását lehet hallani,a centrifuga pedig olyan mintha egy Teslában ülnék egy régebbi Tdi-hez képest!
    A 2-ik nap,és kb a 6-ik mosás után még annyira furcsa,hogy észre sem lehet venni,hogy megy a gép,nem mozog,nem ugrál,és nem utolsó sorban szépen mos,egyszóval nagyon megvagyunk vele elégedve,2 év gyári gari.....10 év a direct drive motorra...szerintem jó választás volt(remélem ez a véleményem nem fog megváltozni egyhamar).

    Másik: olvastam egy hsz-edben,hogy szerelgeted is a gépeket,ezért is tennék fel egy olyan kérdést,hogy szerinted a jelenlegi legnagyobb hirdetési portálon kívül hol lehetne meghirdetni egy használt gépet,ami gyakorlatilag makulátlan,karcmentes,nyomódásmentes,csak egy gyártási hiba során az ajtó elrepedt-eltört,és nem lehet ki-be hajtani,gyári garancia lejárt,de hiába vettem hozzá 48 hónapot pluszba,a biztosító és a forgalmazó labdázik a garancia érvényesítésével,mondván,hogy ez nem garanciális hiba,pppffffff............ha lehet,szeretnék kivenni belőle egy kis pénzt,mert az ajtón kívül semmi baja!
    Candy Vita G372TM 20 hónapos készülék.

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák