Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • troviko

    senior tag

    Szerintem ez a cucc nem lett rossz, olyannyira, hogy ha ezt 7 hónappal ezelőtt hozzák ki, akkor megvettem volna. Sajnos akkortájt Samsung tablet frontont csak 2 opció volt, egyik sem volt számorma szimpatikus. 1: vagy vesz az ember egy Tab S4-et 220-240K körül, vagy 2: megveszi az akkor megjelent Tab A-t, ami egy szutyok hulladék volt 100K környékén. Az első nekem nem túl drága volt, a második túl hulladék a retek WUXGA kijelzővel (persze LCD), meg a műanyag hátlappal. Köszi, de köszi NEM!!

    Ekkor döntöttem úgy, hogy Apple haterként egy iPad-et veszek, mert az volt jó, és olcsó (más kérdés, hogy az OS-t fél év után is egy hulladéknak tartom).

    Szerintem amúgy a Samsungnál rájöttek, hogy ez így nem igazán tartható, és ezért jött ez a viszonylag jó ár érték aránnyal rendelkező tablet.
    A Tab S4 veszett drága, nem hiszem, hogy sokan veszik, a Tab A meg olyan hulladék (és olyan túlárazott) hogy a lőtéri kutyának nem kell.

    Most lőttek a kettő közé egy korrekt tablett, szerintem ez már nagyon régóta hiányzott a piacról, én a magam részéről tényleg csak azt sajnálom, hogy már megvettem az iPadet.
    Kiadhatta volna előbb ezt a tabletet a Samu.

    150K-ért mégkicsit drága, de 120-130-ért jó vétel lesz ez.

    Amúgy milyen világot élünk már, ahol az ember azért vesz Apple terméket, mert az OLCSÓ???

    :W :W

    https://www.oldtech.hu/

Új hozzászólás Aktív témák