Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Yellow73_a #404 üzenetére

    2x e-s telefon, 3-4 óra sorbanállásért - pontosabban annyiért sem, mert megerőltették magukat a 20-25 darabbal, tehát mint mondtam arra nem is számítottam -, jó lett volna a 4x helyett amíg majd garba megy, besárgult egyik oldalt a kijelzője, szerencsére itthoni vásárlás
    én fülesért mentem volna, ha már van itthon két xiaomi telefon, magamnak vettem valami 5e-s xiaomi fülest régebben de meghalt pár hónap után, nem foglalkoztam vele közben lejárt a gar ( : igazából már nem is használok fülest, 10ft-ért jöhetett volna a két telefon mellé - ketten mentünk - , ezért mentem meg szétnézni, ezt is mondtam
    ha nem jutott volna felhajtásra, kordonra, meg bolt előtt álldogáló eladókra - mivel pasi is volt köztük gondolom nem azok voltak, de ha mégis , 1 napra is fel lehet venni embert -, akkor nem is szólnék semmit, de minden felesleges dologra jutott, csak a lényegre nem....nálam ez szervezésből nulla
    mivel elég közel van így elmentem, nem kellett volna, többet nem teszem ( : ha kell valami xiaomi cucc megoldom más forrásból ahogy eddig is
    - eleve nem értem mért a lurdy házba rakták, ha csak egy üzlet lesz sokkal frekventáltabb helyek is vannak, arról nem beszélve egyik haver használt gsm boltja nagyobb mint ez a bolt....pffffffffffff -
    elnézést ha valaki magára vette a birkázást, 1 percig voltam ott kb, birkákat láttam így sorban állni meg tolongani, illetve ingyel étel osztáskor az embereket, ahogy valaki más is megjegyezte

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák