Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petipetya

    nagyúr

    Túl vagyok egy soft bricked állapoton, mivel még a tavalyi OnePlus support által a gépemre felmásolt "OPO Display-patch" mappa segítségével simán vissza tudom pakolni a CM11-et.

    Mivel figyelmetlenségből a CM11 alól akartam feltenni az Oxygen recoveryt, jött a hard bricked állapot is - nem volt recovery és nem volt fastboot. Ebből ezzel a leírással jöttem ki, amihez ez a videó nagyon jó segédlet - elsőre a videót ajánlom megtekinteni, aztán követni a leírást.

    Most veszek egy nagy levegőt, mivel a CM11 újra fent van a telón. Nagyon szar érzés volt, elöntött a forróság, ideges lettem, kétségbeestem és folyamatosan kattogott az agyam a számokon (hogyan tudok új telót venni, kihez fordulhatok segítségért stb.). Egy sör is segített, hogy az agyam beálljon egy alaprezgésbe, így lehiggadtam. Most már egy hard bricked állapotot is meg tud gyógyítani az ősrégi tartalék Asus EEE PC, de azért nem szeretném újra erre használni.

    Most OTA-n frissitgetem felfelé a vasat, lezuhanyzom, aztán lépek tovább. Kell az új Oxygen OS. :)

    [ Szerkesztve ]

    "nincs rá lezsóidő"

Új hozzászólás Aktív témák