Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz ollie #151 üzenetére

    Ne engem nézz meg, hanem azokat, akik 2-3 hónapja kijött vadiúj, 4GB RAM-os készüléket használnak. Sohasem játszottam a telefonon, szóval végképp nem tudom, a játék mennyit eszik. Van asztali gépem, notim, nem 6"-on nézegetek pdf-et, a telefonnal telefonálni szoktam. De itt egyébként sem rólam van szó, hanem azokról, akik 4GB RAM-os készüléket vettek.

    Mukeey:
    Nekem nem nagyon számít, mennyiért veszem, sőt, az se nagyon, mennyiért adom, én amúgyis olyat veszek, ami normális, és tudok vele telefonálni. Nem hallgatok rajta zenét, nem nézek filmet, de böngészni is ritkán szoktam, talán heti 3 perc, ha egyszerűbb a telefonon megnézni valamit. Ettől függetlenül, ha cserélek, a 12GB RAM-os verzió lesz! Hogy miért? Mert ramból sosem elég. :D Az asztali gépen is csak egy chrome fut, és 6 magos proci +16GB RAM van benne, mint mindkét notiban is, történjen minden gyorsan, attól függeltenül, játszik-e, pdf-et nyitogat- e az ember vagy sem.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák