Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    Nem tudom, mi ez a rinya állandóan arról, hogy jó-e a OnePlus 3, vagy sem. Könyörgöm, aki nem akar venni, mert már van egy imádott márkája, annak nem édes mindegy? Egyébként én több, mint 2 év után térek vissza Androidra ezzel a telefonnal úgy, hogy két héttel ezelőtt eszembe sem volt váltani. Vagy, ha váltottam is volna, biztosan nem droidra. Ennek ellenére a bemutató napján (elolvasva az első külföldi teszteket) úgy gondoltam, hogy ez a telefon megér ennyit. Kiemelem, ENNYIT. Pont. Teljesen felesleges olyan riválisokkal összehasonlítani, amelyek többe kerülnek, mert ennek a modellnek éppen az az erénye, hogy relatíve megfizethető áron nyújt olyan teljesítményt és anyagminőséget, ami eddig a piacon csak jóval magasabb árfekvésben volt elérhető.

    Egyébként általában ezek a jellemző érvek szoktak elhangzani, amikor valaki új telefont keres magának (összegezve):

    - Nézzen ki normálisan, legyen normális anyagokból
    - Legyen szép kijelzője
    - Csináljon elfogadható képeket
    - Ne akadjon rajta minden alkalmazás már a dobozból kivéve
    - Ne kelljen rá egy kisebb vagyont kifizetni
    - Legyen rajta fizikai gomb (opcionális, de sokaknak ez kritikus)
    - Normális garancia sem árt, ha van rá.

    Ez az OP3 esetében mind pipa. A gariba talán bele lehet kötni, de nem érdemes, mert ez sem kockázatosabb, mint akármelyik suffni GSM-ből telefont venni. Mindezek fényében nem értem, mi a habosbabosmákostüllüslóf@szért kell fröcsögve ekézni ezt a telefont? Elfogadom, hogy van drágább, elfogadom, hogy van jobb, de az ember kompromisszumokat köt az életében, mégpedig folyamatosan. Ezen kompromisszumok között egy OP3 választása (mondjuk egy S7-tel szemben) minden, csak nem fájó. A sírás a memóriakezeléssel kapcsolatban pedig valahol érthető, de ezzel is úgy vagyok, hogy egy szoftveres korlát később bármikor feloldható, ha esetleg megnőne a szoftverek memória éhsége, de ha fizikailag hiányoznak a modulok, akkor ott már nincs mit tenni. Abban az esetben lenne inkább vérlázító az ilyen fajta megoldás, ha mondjuk egy 200 ezer forint feletti modellről beszélgetnénk.

    A fanyalgóknak pedig: igen, megrendeltem, azért védem, stb...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák