Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Béééla #63 üzenetére

    "van Mizo is (az talán teljesen hazai)."

    Botrány az állag és az íze is, illetve jellemzően a nagy tető kis pohár kottát követik ők is. De ez csak mellékszál a lényeg hogy értjük :)

    Tehát pont teló fronton te a nem vásárolsz tábort erősíted :) Azzal se oldanál meg semmit, valójában viszont a kapitalizmus egyik hatalmas előnye, hogy én mint vásárló szavazok a pénzemmel. Mivel valamit vennem kell, és a trendekkel egyáltalán nem értek egyet, így azt veszem ami megfelelő. Ezért nincs pl kábeltévé bekötve nálam 10 éve, majd lesz ha én klikkelem össze a csatornakínálat minden elemét és azok a csatornák akiket elvi szinten se támogatnék azok ebből egy fillért se látnak.

    De csak hogy egy pár példát említsek: kínából jött usb kábelem telefont tölteni, valami 2 usd/db. Megvettem volna itthon ha lehetne hasonlót kapni -rendes keresztmetszet, csatik, szépen harisnyázva-, mert utálok 20-30 napot várni bármire is, de a környékemen a kommersz 1 dollár 200 darabos fosokat adják 1-2k között kb. Ugyan ez a töltővel. Kell az 5 port, mert a hálóban lefekvés után kellene 3 telefont egy tabletet, egy headsetet tölteni, és nem akarok 4-5 dugóba külön külön szenvedni. Itthon pont az a fos kínait kapod amit alin vagy banggoodon megáll töredékében. Az ilyen energizer, trust meg belkin meg társai attól hogy kapnak egy szitázást még pont a tucat oem szemetek. Dettó az autós töltővel, rendes minőségben szóló, fm transmitteres, bt kihangosítós 2 portos 2+ A-s töltő? 5k, egy éve hibátlanul rovom vele az utat. Elég sok filléres vackot veszek kintről, de pont azokért a boltba se mennék el, mert az üzemanyag többe lenne...

Új hozzászólás Aktív témák