Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz s3nsitivity #83 üzenetére

    Nem te állítottad, hogy a Boomsound a mobilokban rejlő lehetőségek és szolgáltatások bölcsek köve lenne, ezt a kijelentést tartotta elfogultnak Kékes525, te erre reagáltál én meg a tiédre, ettől még nem tőled eredt ez a hajmeresztő állítás.
    Egyébként ha már ennyire belerázódtál a nagy félreértésbe, miből gondolod, hogy én mire használom a telefonomat?Nem tartod elképzelhetőnek, hogy jobban kihasználom a smart funkcióit csak azért mert te viszont videózgatásra használod?
    Ha sarkítani akarnék akkor a mondandód alapján aki nem videózik az takarodjon vissza a telefonjával a kőkorszakba.

    Másrészt egy csúcskategóriás flagshipnek illene egy egységes egészet alkotva elkábítani a sok pénzért cserébe a vásárlókat, ehhez képest a Bomsound a legjobb dolog nekem vérszegénynek tűnik a kamera mellett DE aki valóban orrba-szájba zenét hallgat, annak kiváló lehet.

    Egy szónak is száz a vége, volt HTC-m, sajnálom, hogy idáig süllyedt a cég renoméja, én többet nem vásárolok tőlük, annyira leszarták anno azt a flagshipet amit vásároltam tőlük, ennek ellenére drukkolok nekik, mert igenis szükség van rájuk, színtelen lenne nélkülük a mobilos paletta.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák