Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz S e t h #87 üzenetére

    Nem, nem ezt állítottam hanem azt, hogy ez egy kulcs fontosságú dolog de egy szóval se említettem ,hogy minden más fölött áll.
    Valamint amit én állítottam az nem egy kitalált dolog vagy egy réteg igény, minden teszt amelyik high end HTC-ről szól kiemeli, legyen az egy PhoneArena, GSMArena, MKBHD, PocketNow féle teszt, mindenki kiemeli, hogy audiovizuális téren ez a követendő út.

    miből gondolod, hogy én mire használom a telefonomat?

    Ha aktív multimédiás életet él az ember akkor igen is van egy igénye a hangzás terén is ami nálad láthatóan nincs meg így vagy igénytelen vagy az ilyenre vagy egyáltalán nem is érdekel az, hogy milyen hang jön ki a készülékből vagy esetleg ha lerakod az ágyra akkor már meg se hallod, személy szerint ez vezérelt a BoomSound-hoz, amíg nem próbáltam én se láttam értelmét, az M7-em után viszont nagyon megváltozott a véleményem és ezzel minden ismerősöm így van aki használt már boomsound-al szerelt készüléket.

    " Nem tartod elképzelhetőnek, hogy jobban kihasználom a smart funkcióit csak azért mert te viszont videózgatásra használod? "

    Nem tartom elképzelhetőnek, hogy nálam bárki jobban kihasználja a telefonját és ezt mindig a fejemhez is vágják, hogy túl sokat várok.

    " Másrészt egy csúcskategóriás flagshipnek illene egy egységes egészet alkotva elkábítani a sok pénzért cserébe a vásárlókat "

    És ebbe természetesen beletartozik az audivizuális élmény is ami máshol a béka segge alatt sincs ehhez.

    " Bomsound a legjobb dolog nekem vérszegénynek tűnik a kamera mellett "

    Ez az M9 esetében már közel sem igaz. Egyértelműen jó úton vannak vele sőt a kamera az egyetlen kivetni való míg a Samsungokban ezer meg egy dologba bele lehet kötni.

    " DE aki valóban orrba-szájba zenét hallgat, annak kiváló lehet. "

    Mert a videó hangja se ott szól, a csengőhang se onnan jön, sőt a navi hangja se azt a hangszórót hagyja el. Valóban tök jó lehet ha a Navi a szélvédőnek beszél.

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

Új hozzászólás Aktív témák