Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    (#összes hsz.) mukibuci: +1 :K :R

    (#19) Crafter32: +1 :)

    Végre egy jó hír a HTC háza tájáról, a kis növekedés is növekedés.
    Azt az ominózus mondatot meg sürgősen javítani kéne, mert ha nekem Samsung-Galaxy-formaterv szavakra a címszavas kereső ezt dobja ki, hát én kínomban fogok röhögni, vagy ha ez a cél akkor bele kell venni az anyaghasználat-minőség kifejezéseket és akkor tényleg nem marad el a kívánt hatás, sírva fogok röhögni. :O :DDD

    Ja és csak dolgozzanak a kamerán, vagy csak duplázzák meg a pixelek számát és már meg is van az új telefonom jövő évben.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Joachim21 #29 üzenetére

    A két gombhoz hozzá lehet szokni. A blinkfeed elég hasznos és fejlődött is azóta, és ha jól tudom kikapcsolhatóvá tették a legújabb updateben. Felesleges szoftvereket én már HOX-on is lazán letiltottam.

    A kamera közelre jó, de még abban sem a legjobb. A konkurens megoldásokhoz képest sehol sincs. Egyértelműen a kamera a One gyengepontja.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz daniel909 #31 üzenetére

    Pedig sztem nem elég, mert nem egy Nokia 6300-hoz akarom hasonlítani, hanem a vele egyidőben piacon lévő azonos árfekvésű konkurenciához. Ha egy Desire 501-ben van ez a kamera azt aláírom, de hogy pont a flagshipben...

    Ez mondjuk tény. :D A Desire-t sem a fotói minőségéért szeret(t)em. Bár, mint szoktam mondani, nem volt szégyenkeznivalója a Galaxy S-el szemben.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák