Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mekker

    őstag

    válasz Danny365 #4 üzenetére

    Biztos van valamennyi különbség, de ettől még a felhasználói élményt nem igazán javítja az, hogy 320, vagy épp 450 DPI-s a kijelző, ezzel szemben viszont jóval erőforrásigényesebb. Mindenkinek megvan a maga keresztje (valakinek a hangtechnika, másnak a telefonkijelzők), meg a drágább és az olcsóbb készülékeket is meg kell valahogy különböztetni.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz no more #27 üzenetére

    Próbáltam már LG G3-mat is, de ettől még vígan tudom használni tovább a kisebb felbontásokat. Phableteknél (5"+) már biztos kezd elfogyni a HD, de az már nem az én kategóriám. Megértem, hogy aki 100+ ezret telefonra költ, az elvárja, hogy mindenből a lehető legjobbat kapja, de ettől még teljesen vállalható kategória a HD felbontás is az emberek nagyon nagy százaléka számára.

    "Egyszer próbálj ki egy 1080p-s kijelzős telefont. Azután már egy 720p-s sem az igazi."
    Ez egyébként nonszensz érvelés. Én FullHD felbontást használok számítógépen. Mégis miért váltanék le akkor kisebb felbontásra? Aki 720p-s telefont használ, az általában megelégszik azzal. Aki feljebb vált, az meg már úgysem fog visszatérni soha, mivel visszafele nem fejleszt senki.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz ctvagyok #52 üzenetére

    Nyilván egymás mellé rakod, akkor látszik a különbség (mondjuk a paneltől is függ a dolog, hogy látszanak a pixelek, milyenek a színek, stb.), de nagyon fel van fújva ez a dolog.
    Egyébként ha megrendelnek több tízmillió panelt, akkor költségben már nem lesz nagy különbség a kisebb és a nagyobb felbontású panel közt

    (#62) ToniSoprano
    Mert nagyban minden drágább, meg monitoroknál szerintem kisebb szériás gyártás van. 22" felett ott is kezd elfogyni a FHD, ezért is van, hogy kezd betörni a QHD (kb. 1,7-1,8x nagyobb pixelsűrűség). Ez arányos is, ha azt nézzük, hogy kezdünk eltolódni itt is a 21,5-22"-tól a 23-27" felé.

    [ Szerkesztve ]

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz no more #85 üzenetére

    Szerintem te belekevered azt a képletbe, hogy milyen a panel, meg hogyan skálázódi a droid, érdemi különbség 100% nincs a kettő közt. Nevetségesek az ilyen emberek.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz no more #112 üzenetére

    Csak hogy én sohasem gondoltam ilyet...

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák