Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrDoktor

    tag

    válasz mrThomi #93 üzenetére

    Benézed. Nem kiállok nincs vele gondom használom működik.
    Pont annyit ad amit az áráért elvártam SŐT!!!
    Én az utolsó szoftverrel használom ami sok hibát javított lehet te az első napos update alapján ítéled meg.Ez sajnos ilyen játék nemcsak ebben a kategóriában hanem 500.000 ezres készülékeknél is.
    Nekem volt két hónapom megjelenés után megnézni mi lesz a helyzet ez alapján döntöttem és elégedett vagyok. Semmi nem tökéletes ez sem. Túl vagy rajta nem? Akkor engedd el és ne akarj meggyőzni ,hogy szar 2 pont amit használok heheh
    Ez olyan mintha a volt csajoddal összejövők gyerekünk lesz mindenki happí te megsiránkozol milyen fof nekem :D :D:
    Dizájn gondodra. Szubjektív .Bazári??Na ne egy fém üveg prémium a
    anyagokból épített készülék? Büszkén nevezem mától magam akkor bazáristának hihih
    Istenem 1.5 hónapja nem jött frissítés.....
    Updatelni akarsz akarsz vagy használni.?Mi a gondod ?Mi nem működik, hogy megakadályoz a napi használatban?Teszt nem írt ilyet tudsz valamit?
    "Kijelzöt 2 koppal fölebresztve nem talalja a beallitott fenyeröt. "

    -Ugyan már..First world problem lenne ha lenne.Nálam nincs gond fényerő "eltalálásával" mit nem talál el?

    "Összesegeben nem er meg ennyit es sajnos nem egy jo telefon, legabb is nekem. "
    Pontosan add el viszlát ne szomorkodj. Ez a te szubjektív véleményed nincs vele gond .
    Amúgy nem értelek 14 nap elállás van ha nem jött be miért nem adtad vissza azonnal .?...

    -Alig használt samu helyett bármikor 2x is inkább ez .Örömmel várnak az s22 topikban gondolom már azt használod.

    97dooo
    Tényleg nem számít az ár sőt az se hogy éppen nem kapható.Á ha én feketét akarok de pink van az is jó.stb..Fonalat veszítettél így
    Azt kell mondanom mindenben igazad van :D

    [ Szerkesztve ]

    A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

Új hozzászólás Aktív témák