Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mokus8

    tag

    válasz BobTail #1525 üzenetére

    Miután rámész az 'értesítések' képernyőn a facebook hírinfó törlésére, az ugye kitörli az összeset. Elvileg, ha megnyitod a facebookot, az automatikusan lefrissíti az üzenőfaladat amit ki kéne raknia egy az egyben az 'értesítések' képernyőre is. Ha nem teszi, menj a facebook-odra, ott jobb felül a menü-re (3*3-as négyzet) utána ennek a kis ablaknak az alján a beállításokra (kis fogaskerék), majd 'News Feed on home screen'. Ha ez sem működik, akkor egyszerűen indítsd újra a telefonodat. Ez a 'bug' egyébként összefüggésben van azzal, amit már említett előttem is valaki, hogy nem csatlakozik automatikusan a wifi-re, nem nyit meg semmilyen oldalt a böngészőben és az e-mail-eket sem szinkronizálja. Újraindítás után ezek mind helyreállnak. Az AccuWeather is valószínű emiatt nem frissül.

    Olvastam tovább és amiket írtak, hogy háttérben működő kapcsolat megoldja ezt, ez igaz. De akkor a mobilnetet is bármikor használhatja, ezért ezt nem ajánlom. Az automatikusan használt hálózatoknak semmi köze ehhez. Legalábbis én nem vettem észre. Újraindítás után helyreáll a rendszer. Én mindig így csinálom, bár örülnék ha kijavítanák ezt a következő frissítésben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák