Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pisze

    tag

    Halihó ! B.U.É.K. mindenkinek.Most értem 2 nap után a végére ennek a sok hozzászólásnak, hát nem semmi amit sikerült összeszednetek ! Jó a mondás, a szükség nagy úr ! Kínjában, ha saját magára van utalva az ember, nincsenek profi támogatók, sok mindenre rájön az ember fia. Én is szemezek ezzel a telóval, jelenleg egy Omnia II van, még nincs 2 éves,a fiam Arc S-el, a lányom Xperia minivel nyomúl " apa te levagy maradva ! " már droid a divat. Sajna nekem nem tetszik annyira a droid, a szifont zsigerből útálom / már a cigánypurdék is azt kapnak lassan ovodai ballagásra, volkszmobil, minden utcasarkon tíz fordul be és köszön vissza ! / A WP szintén nem gyerebe, elegem van a windowsból. A Wawe 3 és ez az N9 a szimpatikus, a kettő között vacillálok. Mondjuk nem egy kategória , bár nem tudom a T-nél a Wawe 3 csak most lesz a listán, kérdés milyen áron ? Az N9-nél a plusz a dizájn , de elkeserített amit a naviról írtatok, pedig még örültem is , hogy a Nokia milyen rendes, ismerem, használtam, volt egy Nokia Navigátor nevű készülékem. Persze tudtam, nem Igo, de nem gondoltam, hogy balf@sz módon kiveszik belőle a lényeget, hadd ne menjek már fizetős vagy uram bocsá földúton, ha nem akarok ! Még ennek dacára is tetszik a teló, csak nekem a munkám miatt fontos a megbízható navigáció. a Wawe viszont a spéci fém dizájnnal teljesen megfogott ! Ott sem kényeztetik a Bada-nál kismilliónyi app-al az usert, de a legszükségesebbek megvannak, mint az N9-en. A legnagyobb bibi itt is a pontos, megbízható navi, bár a Sygic és az Ndrive adott lehetőség, csak keményen fizetni kell, az N9-en "ingyen " / sicc ! benne van az a kütyü árában, bőven / lenne a maps, de nem gondoltam, hogy pofátlanul kiherélik, félmegoldás ! Hát ezen rágódok már kb. 2 hete, tudom, tökéletes megoldás nincs, mint ahogy tökéletes teló sincs, az élet televan kompromisszumokkal.A WP7-esekről pedig ne is beszéljünk, mert még ennyi idő alatt sem sikerült használható és pontos navit hegeszteni rá, csak félmegoldások vannak ! :R

Új hozzászólás Aktív témák