Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • becksim

    aktív tag

    válasz Bog #686 üzenetére

    Akkor lehetett volna hidegburkolós: "téglára csempét!"

    Nindzsák?? Hol?

  • ladapower

    tag

    válasz Bog #686 üzenetére

    Bog, építő jelleggel jöttem :)

    Sok sok éve böngészem az oldalt - elég csak a regem napjára nézni ;) – de őszintén szólva amikor elsőre(!) elolvastam a cikket én is kiakadtam annyira indokolatlanul negatív volt a lecsengése számomra.
    DE! Másodszorra, figyelmesebben elolvasva, elemezve, picit más a véleményem. Jó cikk lett, mégha nem is a legjobb a MA történelmében.

    Miért akadt ki a közönség? Az a probléma a cikkel hogy egyfajta "negatív keretbe" lett foglalva. Már az elején egy picit több sort pazaroltatok a "súlyproblémára" a kelleténél. Kb fél oldalt. Egy vagy max két sor bőven elegendő lett volna, kb mint amikor említitek, hogy az FM hiánya fájó pont. Mindenki tudomásul veszi, hogy nincs, senki sem kezd el habzó szájjal a sarokban guggolva forogni az említése miatt.

    Aztán jött az a paintes képszerkesztés, a legvégén meg az autos navi.

    Ezekre mind nem lett volna szükség, hiszen a súly nem mindenkinek akkora probléma, lehet az szubjektív is, mint ahogyan a kinézet (szerintem így ergonomikusabb). Az autos navi 20-ért meg azért nem jó példálozás, mert ilyen alapon vehetnék egy Ericcson T65 vagy Samsung X600 telót plusz egy navit. Kisebbek, ergonomikusabbak, olcsobbak, tovább bírja az akksijuk és anno nagyon szerettem őket :)

    Első(!) olvasásra, a cikket ahhoz tudnám hasonlítani mint amikor a vendég belép egy nívós hotelbe és paraszt a recepciós. Az első és az utolsó benyomás rányomja a bélyegét az érzésére, véleményére a helyről és az ott tartózkodásáról.

    -==FATAKTOR==-
    LP

Új hozzászólás Aktív témák