Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duckstew

    csendes tag

    válasz Misály #2444 üzenetére

    Igen a Benchmarkot csak házi "rivalizálás" miatt töltöttem le :) Édesapám az SGS3 eredményeit "dörgölte" az orrom alá :), de az csak amolyan hecc köztünk (mindig összehasonlítjuk az aktuális készülékünket), már rég túl vagyok ezen az iOS vs Android vs WP dolgon. Személy szerint még anno a 2.3-as android elásta magát nálam egy Desire személyében (az androidhoz való hozzáállásom javult mivel az SGS3-on lévő JB már szimpatikus nincsenek már olyan idegesítő hibái mint a 2.3-nak, de a készülék nem tetszik), azóta iOS használó voltam egy i3GS-el utána meg egy i4-el, vártam az 5öt reménykedve, hogy valami nekem tetsző dolog lesz az újdonságok listáján, ez nem történt meg ezért néztem körül és a Lumia 920 lett nagyon szimpatikus. A rendszerrel még barátkozom, vannak hiányosságok (főként az appok mennyiségére gondolok, nem mindent találtam még meg ami megszokott volt idáig), ez a csempés felület nekem kifejezetten tetszik, kicsit még szokni kell. Van pár dolog ami nem tetszik, de remélem, sőt biztos vagyok idővel lesz megoldás a problémáimra.
    Remélem a válaszomból érződik, hogy nem szeretnék trollkodni, nem azért hoztam fel a két másik rendszert, csak a kérdésedben kissé ellenséges érzéseket véltem felfedezni, mind az androidosokkal szemben mind velem szemben, mintha csak azért vettem volna ilyen telefont, hogy "harcoljak" meg menőzzek az androidos ismerőseim előtt, ami nem így van :)
    Lehet paranoia, lehet, hogy azért mert olvastam pár hozzászólásod és láttam, hogy nincs túl jó véleményed az android user-ekről. :)
    Remélem nincs harag a hosszú válaszért, sem a tartalmáért.
    További szép napot!

Új hozzászólás Aktív témák