Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sn00PiG

    aktív tag

    válasz Blyan #21 üzenetére

    a "teátrális búcsú" nem neked szólt, hanem azoknak, akik szokták olvasni amiket írok - ezek szerint te nem tartozol közéjük. PH!-ra kb. a mobilarena miatt kerültem, ezt akartam elültetni a mondandómban, hogy itt kezdtem a kiváló minőségű cikkek miatt, de sajna itt is fejezem be az egyre silányabb tesztek miatt.
    De ha téged a leírt mondandómból a "búcsú" fogott meg leginkább, akkor fuss neki még1x szerintem, vagy inkább hagyd a megítélésem arra, aki értelmezni is tudta az írományt...

    "A teszt pedig objektív, személyes véleményeket is beleszőve." - ez kb a szubjektivitás.

    "ha egyszer nem a te kedvenc márkádat istenítik, akkor már is lelépsz?" - Nem a márka a lényeg, hanem az, hogy egy olyan telefont sikerült lehúzni már a bevezetőben, amit a legnagyobb lapok is pariban hoztak ki SGS3-al, i5-el meg HTC 8X-el szemben, és az egész cikkből sugárzik az, hogy az első fogástól előítélettel kezeltetik a telefon pl. a HTC 8X-el szemben.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

  • tajcsi

    senior tag

    válasz Blyan #21 üzenetére

    Mindenkinek szíve joga megínia a személyes véleményét, a kollega pedig részletesen indokolt minden egyes dolgot ami nem tetszett neki méghozzá nagyon is részletesen. Ha a teszt csak fele olyan igényes lett volna, mint a kollega hozzászólása élvezet lett volna olvasni így viszont nem először történt meg velem is, hogy átugráltam az egyes oldalakat. Ja és a személyeskedésért bann jár, ez a zsebkendővel való integetés kicsit téged minősít, szerintem itt cinizmusnak nincs helye. Nem védek senkit, de a teszt egy rakat nulla, már ha annak lehet nevezni anno a sharp gx30 tesztje komolyabb volt...

    "20deka" kicsit túlzás, nekem például egyáltalán nem tetszik, hogy a SGS II mikor a zsebemben van nem érzem a súlyát. Főleg túlzás úgy, hogy a teszt írója tudtja milyen anyaghasználata van ennek a telefonnak és milyen mechanika van benne... :W

    MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

Új hozzászólás Aktív témák