Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz ricsip #19847 üzenetére

    "Akkor ez telenor ajandek ami a tenyleges a CV tulajoknak nem jar?"

    cv-k is megkapjak, a szolgaltatosok mar black-el megkaptak.

    "Manualis fenyero allitas is szolgaltato fuggo?"

    nem. oem, csak az uj keszulekek kapjak meg ezt a funkciot a nokianal.

    "Statikus IP allitas is jokedv/roszkedv fuggvenyeben kerul bele/marad ki minden egyes ROM valtozatbol?"

    kereskedelmi forgalomba szant keszulekn nem lehet engedelyezni ezt a beallitast.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • Khan13

    senior tag

    válasz ricsip #19847 üzenetére

    Sima CV telefonom van (elvileg) és van WiFi nyilacska. A manuális fényerő állítás nálam úgy van, hogy az automatát ki lehet kapcsolni, és akkor 3 erősség közül választhatok, de mióta megvan a készülék (WP8 GDR1) azóta ezt tudta.
    Ami nekem bántja a csőröm, hogy az USB beállítást nem kaphatjuk meg, csak az új készülékek. Azzal lett ez magyarázva, hogy azokban már másik vezérlőchip van. A korábbi készülékekhez ott volt a megjegyzést, hogy a gyártó NE írjon hozzá meghajtót, ami tudná ezt a funkciót. (Lehet, hogy csak én akarom belelátni ezt a felszólítást, de valahogy így szolt az angol mondat)

    Nekem tegnap 23 órakor még a 8.0 került fel a Nokia helyreállítós szoftverével, de aztán frissítés, újra PfD, factory reset, beállítások és alkalmazások visszatöltése és minden jó. Egyedül a Simple Calendar szívózott megint, de én voltam a makacsabb és sikerült visszaállítani azt is.

    (#19860) ricsip:
    Az a baj, hogy az Update 1 dokumentációjában az szerepel, hogy a gyártók és szolgáltatók még nagyobb szabadságot kapnak bizonyos funkciók elérhetőségéről/tiltásáról, illetve alapbeállításokról. Azt értem, hogy ezzel is partnereket akarnak szerezni, de mi, felhasználók ebből a szívást fogjuk tapasztalni. Nagyon remélem, hogy a független ROM-ok megmaradnak teljes funkcionalitással, és nem lesznek random hiányzó funkciók.

    (#19862) Bukk900:
    A kérdés ugyan nem nekem szólt, de nálam az Update 1 most megjelent legújabb frissítésére ráment az azelőtti Update 1 biztonsági mentés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák