Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • afk22

    tag

    válasz Bog #618 üzenetére

    Nem is cikkben irtad, nem abban a hozzaszolasban, amire valaszoltam.

    Bocsi de Nokianak milyen szegmensben is az egyik vezeto telefongyarto? Nem tudom, de gyanitom, hogy nem azokon a gyartosorokon keszul az L920. Meg egyszer emlitem: komponensek... Optikai kepstabilizatort szerinted ok hazilag gyartjak? Extra erzekeny kepernyo? stb stb.. Termeszetesen csak a Nokia tudja, hogy mi a pontos oka a keves keszuleknek. Az is lehet, hogy valami gyartasi technologia problema akadt az elogyartasban. Azert a Nexus 4-ben nem remlik (szoljatok ha tevedek), hogy az ujdonsagoktol rogyadozna. Teljesen mas filozofia.

    A fene sem akarja kimosdatni oket, en csak megertoen allok hozza, es latok racionalis okot mogotte. A kimosdatas azert sem nagyon ertem, mert alapbol mindenhez megertoen szoktam hozzaallni, es nem vadaskodni szoktam, hanem probalom megerteni mi miert.

    Eleg fura ez a nagyon tamado jellegu hozzaallasod. Az oke, hogy most eleg rosszul esik a sok negativ megjegyzes a forumon, de en szerintem konstruktivan probaltam hozza allni mindenhez, es nem akartalak megserteni, ha megis sikerult, akkor elnezest.

    A suly hogy is jon ide???? En nem emlitettem. Nem tudom miert ilyen nehez, ez engemet is erdekelne. Igen ilyenkor jonne az, hogy szetkapni egy telefont es lemerni minden komponenst, hogy mennyi is. Sajnos itt jon be a penz, ezt tudom, hogy nem tehetitek meg... Max annyit, hogy egy rossz peldanyt beszerezni valahogyan, talan olcson. Na ha ezt kielemeznetek, akkor lehet sok kulfoldi oldal is linkelne...

Új hozzászólás Aktív témák