Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • santa clause

    aktív tag

    válasz adammkaa #7003 üzenetére

    amit leírtál azt bírnia kell, csak ajánlani tudom ezt a telót neked de szerintem itt mindenki!! a rendszer nagyon gördülékenyen fut, akadás nem nagyon van inkább röccenések jelentkeznek néha... elvileg jövő hónapban jönnek az új Lumiák úgy tudom!!

  • OnIces

    tag

    válasz adammkaa #7003 üzenetére

    Én nagyon kellemesen csalódtam benne. Minden működik, minden szuper. Ha használtan veszed mindenképpen próbáld ki a telefonálást pontosabban azt, hogy telefonálás közben -ha elveszed a füledtől- behozza-e a tárcsázót... egyszóval jól működik-e a közelségi szenzora. Ha nem, akkor probléma lesz a vonal megszakítása, vagy egy esetleges ügyfélszolgálati ügyintézés -ahová kell a tárcsázó.
    Én belefutottam egybe, amiben nem volt jó (és bár telefonálást kipróbáltam erre nem terjedt ki a figyelmem) igaz csak 35E forint volt. Szerencsé(m)re ez megoldódott/helyrejött otthon egy kijelző kicsavarozással és visszacsavarozással. Szóval most 35-ért van egy tuti telóm :)
    DE azért erre figyelni kell, mert többen írnak ilyen jelenségről, hogy sötét marad a kijelző hívás közben miután elvetted a füledtől.

    Egyébként a telefon minden kritériumnak megfelel, amit írsz. Kb. én is így használom nap, mint nap és simán kibírja az esti töltésig.
    Tapasztalatom szerint a magasra állított fényerő nem igazán nyerő. Automatán viszont simán használható és hozza a "követelményt" akksi-ügyileg.

    Azt a szót, hogy "akadás" elfelejtheted. Ilyet nem fogsz tapasztalni.

    Megjegyzés:
    HA szeretnéd esetleg 'rootolni' 'unlockolni' 'jailbreakelni' NE frissítsd mango-ra, mert azután nem fogod tudni (még). Az előző verziót még lehet...
    Először csináld meg azt és csak azután tedd fel a mangot!

    [ Szerkesztve ]

    A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

Új hozzászólás Aktív témák