Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domojko

    senior tag

    A win10-et én is megvárom. Ha nem változnak a dolgok pozitívan akkor szerintem én is váltok. Adtam majdnem egy év esélyt a winnek, de valahogy nem akar jó lenni. A helyzet az h ezt a telefont sűrűbben kell újraindítani mint bármelyik retek gagyi szar droidot ami eddig volt nekem. Hol ez nem működik hol az nem. Hol ez fagy meg hol az. Hol nem nem kapok értesítést az üzenetekről, hol egyáltalán nem ad ki hangot magából a készülék. Szoval azért ne haragudjon a világ. Ezt a platformot mégis csak a nagy neves Microsoft fejleszti és ennek ellenére ha azt mondom h szar-húgy-fos akkor már agyonra dicsértem. A 8.1 Elvileg már kiforrott rendszer és mégis a mai napig megengedheti magának a fent nevezett nagy nevű és múltú cég h a terméke amit okostelefonnak neveznek nem ad ki hangot magából. Szóval eszem f@szom megáll. Pedig nagy lelkesedéssel álltam hozzá ehhez a telefonhoz. De egyre csalódottabb vagyok. :O Amit a 10-el is művelnek valami vicc. Húzzák mint a rétest. De az legalább finom, ez meg sz@r.
    Félreértés ne essék, én nem pocskondiázni akarom ezt a rendszert. Tetszik a telefon is meg szeretném a rendszert is ha normálisan működne. Nem beszélve arról h mennyire el van maradva az alkalmazás felhozatal. A droidhoz képest mintha őskövület app-ok lennének a win-hez. Szóval ha nem változik pozitívan a dolog akkor ez megy a fiókba, és helyébe lép egy ios vagy egy felső kategóriás droid.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák