Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morris

    veterán

    válasz RaZroX #6317 üzenetére

    Milyen android telóról váltottál? Csak kíváncsiság képpen!

    Én 4 napot kihúztam az 520-al. Mondjuk light-os használattal.
    Kegyetlenül gyors telefon.
    A gyári fülese egy vicc. Nagyon ótvar és a hangzása is az. EQ nincs.
    Alap az offline navi. Nagyon gyors, nagyon pontos! De ehhez le kell majd tölteni OTA-n keresztül a térképet. Ja és csak Magyarhonban lesz ingyenes a navi. Külhonban már fizetős.
    A kijelző szép, a hangja erős, zajos környezetben is meghallani.

    [ Szerkesztve ]

  • Chaser

    titán

    válasz RaZroX #6317 üzenetére

    Meddig bírja az akksija ? (Aktív használattal és üresjáratban is jó lenne tudnom.) - üresben nálam több mint 2 nap, használva nyilván attól függ mit csinálsz, 1 napot biztos, amberrel elvileg jóval többet tud

    Mik a személyes tapasztalatok illetve hátrányok a készülékkel ? - olvasd el az első hsz-t, személyes tapasztalatom szinte csak jó, viberrel nyűglődünk még

    Milyen Navigációs App-ot tudok rá feltenni ami Offline működik és tényleg jó is ? (Biciklis futár vagyok szóval elég fontos lenne valami jól működő cucc) - passzolom, de gyárilag van rajta navi sw, offline működik, heremaps a neve, nagyon pontos és egyből talál jelet a gps ha 100-zal tekersz is:)

    Kijelző mennyire fényes és milyenek a színek ? - fényesebb épp lehetne, mivel IPS van benne abból is jobb fajta így színekkel/betekintési szögekkel semmi gond

    Hogy szólnak a zenék egy normálisabb fülhallgatóval ? - eq-t nem találtam, szólhatna jobban is, de időt elütni jó, nem audiofileknek lett készítve ez a telefon az biztos:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Tim82

    nagyúr

    válasz RaZroX #6317 üzenetére

    Szia! A topik tetején lévő, lenyitható összefoglalóban elég sok mindenre választ kapsz.

    Meddig bírja az akksija ? (Aktív használattal és üresjáratban is jó lenne tudnom.)

    Nálam kb. másfél-két nap, ebben benne van, hogy aktívan szinkronizál két emailcímet és egy Facebook-fiókot, napi 20-30 perc telefon, néhány sms és email megírása, kb. félórányi böngészés. Zenehallgatásra, navigációra nem szoktam használni, utóbbi valószínűleg jobban meríti. (Zenére egyébként az én szubjektív véleményem szerint teljesen jó telefonos viszonylatban, de nyilván nem ér fel egy minőségibb DAC-kal rendelkező dedikált mp3-lejátszóval, mint pl. a Cowon D2-m.)

    Milyen Navigációs App-ot tudok rá feltenni ami Offline működik és tényleg jó is ?

    Ha itthon veszed, itthonra hangos navigálással adott a HERE Drive, a saját, Nokiás, offline is működő navi. Térképekhez meg HERE Maps.

    Kijelző mennyire fényes és milyenek a színek ?

    Némi összehasonlító fotókat tudok mutatni egy SAMOLED-es SGS-sel. [link] A kijelző kontrasztosságán lehet állítani a telefon beállításain belül.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Joker88

    őstag

    válasz RaZroX #6317 üzenetére

    Meddig bírja az akksija ? :
    Nálam, minden nap töltőn lóg, de be van kapcsolva az email szinkron,mobilnet,itthon meg a wifi.. 8órát dolgozom naponta, szinte óránként van valamennyit nyomkodva. plusz néhanéha egy-egy telefon,mert logisztikán vagyok.. Ha elfelejtem feltenni tölteni mielőtt indulnék munkába.. hát akkor.. :D nem biztos hogy kibírja.. egyzser már előfordult, épp kikapcsolt mire hazaértem.. (persze szóltam a kollégáknak ,hogy csak akkor keressenek telefonon ,ha szakad minden :DD )
    Inaktívan "használva" nemtudom mennyit bírna :D

    Mik a személyes tapasztalatok illetve hátrányok a készülékkel ?
    ZTE KIS Plus után.. ég és föld :D és ez az ég :DD szebb kijelző, gyorsabb, és nagyon hangos tud lenni, meghallom ha hívnak,íg a ZTE-nél ez nem mindig volt így...
    hátrány? nemtudok hirtelen.

    Milyen Navigációs App-ot tudok rá feltenni ami Offline működik és tényleg jó is ? : ezt nemtudom,nem használom.. Androidnál sem használtam... Kocsiba meg ott az oda való Garmin navigáció :U

    Kijelző mennyire fényes és milyenek a színek ? : első reakciók akik androidot használnak és inkább alsó-közép kategóriás készülékkel rendelkeznek : samsung galaxy young, u8500, huawei y300.. )
    "Aztak*rva milyen szép élénk színek "

    Hogy szólnak a zenék egy normálisabb fülhallgatóval ? Nekem van egy "agybadugós" Sony fülhalim, nekem megfelel.. a gyári nokia fülest ki sem bontottam....Én az FM rádiót várom azzal az állítólagos Amber frissítéssel,mert inkább rádiózok.. T-nél (legalábbis nekem) még nincs Amber.

    [ Szerkesztve ]

    In loving memory of Garrett Lockhart

Új hozzászólás Aktív témák