Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • touchscreen

    tag

    válasz SOAD19 #8398 üzenetére

    Szia! A HR nem törli a 10-es rendszert, csak azt állítja alaphelyzetbe.

    Pár napja én is rászántam magam. Most ott tartok, hogy estére 70-80%-on van az akksi.
    Sokmindent nem telepítettem vissza, programok, játékok. Lehet, hogy ez is befolyásolja. Majd eldől, mert épp most tolok vissza rá rengeteg dolgot. Viszont az elmúlt 2 napban nagyon rendben volt az üzemidő.

    Reggel veszem le a töltőről, napközben a wifi állandóan bekapcsolva, levelek szinkronizálva (napi 8-10 db), egy kevés netezés, kb. fél óra telefonbeszélgetés, 5-10 perc skype, néha pár darab fotó és talán 5-10p egyéb app használat (ez du. 5-ig). A fényerő automatikus és alacsonyra állítva. Helymeghatározás kilőve, ja és nincs mobilnetem, az lehet hogy extrán szívja, nem tudom.
    A biztonsági mentést kihagytam, tehát, újralaktam a telót.
    Valami segített, mert du. 2-3 óra felé ránézek az akksira és még 90% környékén járok.
    A telefon 2015 év elején lett beüzemelve, tehát durván 2 éves, lehet, hogy ez is közrejátszik.

    Szerintem megér egy HR-t, de arra figyelni kell, hogy lehet hogy egy-két appot már nem fogsz tudni visszatelepíteni. Kicsit megtizedelték az áruházat.
    Tehát, a hard reset mehet, de gépre kötve WDRT vagy mi már nem hiszem hogy a 10-est rakná vissza.

    Még valami, a legtöbb rendszeralkalmazást nem frissítettem még, hiába ajánlja fel az áruház. Lehet, hogy ez is befolyásolja az üzemidőt.

    Nem beszéllek rá, nehogy megkövezz utána, mert eltart egy darabig. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák