Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz Bári #8342 üzenetére

    Az új szoft után bátran merem ajánlani bárkinek. Nekem 7 hónapja van meg.Gondom nem volt különösebb vele,az e-mail kliens beállítás és működésnem a telefon,hanem a nokia és a szolgáltatók közös sara. Regényeket írtam róla, mi vele a probléma, olvass vissza. Röviden:ha van net előfizetésed + Nokia Messaging előfizetésed, ez együtt té-nél kb. 1200, pannonnál egy ezres, akkor gyakorlatilag egy PC E-mail fiójával csaknem egyenértékű szolgáltatást kaphatsz.Anélkül a meglevő fiókokat egy g-mail fiókban célszerű "összegyűjteni", és ag-mail címet a telefonra feltelepíteni.

    A többit bőven leírták. Az összeszerelés minősége valóban hagy kívánni valót maga után, darabonként eltérő. Az enyémmel pl. semmi gond nem volt eddig, most néha-néha billen egyet a hátlap.
    Mérsékelten ütésálló.
    A frissített szoftverrel, az ehhez a tipushoz ingyenes navival és a maratoni akkumulátorral szerintem felküzdötte magát az első helyre.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák