Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz -Maci- #1310 üzenetére

    ne csináld már te is, öregem...tényleg, úgy csináltok,mint a szűzlány az első aktus előtt :D Igen, az a perem, ami az E51-nél fém, itt metallizált műanyag. De aközepe, hátlapja fém. Mit akarsz még? Telefont, vagy páncélos keresztes lovagot? :D Volt, aki írta, hogy a hátlap ... jó-jó,fém, de olyan vékony. Gyerekek, ez nem a kommandósoknak készült, golyóálló mellénynek; milyen vastag legyen?? Nagyon kellemes tapintásű, recés (ellentétben az E51-el) és nem csúszik, stabilan fekszik a kezedben! Igen, van egy nagyon-nagyon parányi nyiszorgása a kávánál. Na, elárulom, sokadszorra, az E51-nél tipushiba volt, hogy a hátlap nem feküdt fel rendesen a kávára és az aztán tényleg nyiszogott. Az E51-et leejtettem vagy 3X. Minden alkalommal a bal felső billentyűk "kiugrottak", kipattantak az eredeti helyükből. Vissza lehetett pattintani, de mindig attól fostam, mi lesz,ha nem? A súlyánál fogva mindig a fém kávavalamelyik csücskéreesett és akkorát csattant, hogy a püspök felriadt a szegedi Dómban. Az E52-t nem ejtettem még le, szerintem az előbb leírt jobb tapadás is hozzájárul, tehát fogalmamsincs, hogyan viseli; de feltételezem, a metallizált műanyag a rugalmasságánál fogva jobban csillapítja az ütést és remélhetőleg azért nem törik...Mint ahogy a korábbi, műanyag Nokiáim sem törtek, ha esett, pl. 6230i. De javaslok neked valamit. Tekints el az akksi üzemidőtől és vegyél e66-ot. Az valóságos té 34. De, hozzáteszem,van egy kis súlya, ami esetleg fél kezes telefonálásnál már nem előny és azt is megsúgom, ez a súly nem csak a biztonságérzetedet fogja erősíteni. Én legalábbis állandóan rinyáltam, mi lesz, ha ez leesik. Egyszer le is esett,kb. 70centi magasróla betonra, akkorát szólt, mint egy hajóágyú. A kamerát lehetet is utána cserélni. Aztán utána az íróasztalról is lerántottam adatátvitel közben, Itáliában 8-as erejű földrengést mértek. Gyanítom,hogy az akksi üzemidejének drasztikus csökkenése összefügg ezzel is, mert az egyetlen Nokia készülék, aminek a kezelési útmutatójában valami ilyesmi figyelmeztetésre bukkantam: óvakodjunk a készülék leejtésétől, vagy erős ütéstől, mert akésülék érzékeny softverei sérülhetnek és ez az akkumulátor fogyasztását is befolyásolhatja... Itt térnék vissza arra a teóriámra:a műanyag rugalmasabb,tehát jobban csillapíthat egy leesést ... szerintem.A GPS-hez nem tudok hozászólni, legfeljebb annyit, hogy a 6220C -é jóval sz@rabbnak tűnik... Összefoglalva, mintegy végső konklúzióként: én regényeket írok itt a saját tapasztalataimról azért,hogy 1. okulni tudjon belőle, aki nálam is hülyébb a symbián op. rendszerű telefonokhoz. 2. Aki hezitál,megvegyem, ne vegyem, annak tudjak támpontot adni. Ennek kapcsán 2 kellemetlenségre hívtam fel a figylmet, ami lehet, hogy csak a t-online fiókkal rendelkezőknek lehet probléma és a viszonylag gyér belső memóriára. Ez valóban némileg megfontolandó, ha mást nem azért, hogy vásárlás után erre tudatosan figyelj. De ezt az igen megbízható akksi bőven ellensúlyozza. Én mást nem tapasztalok.Tudom, másnak esetleg fagy.Pl. De gondoljatok bele: hány e52-es tulajdonos irogat ide? Nyilván csak az érez rá késztetést, aki 1. tud erről az oldalról. 2. Problémája van a teflonnal. Vagy csak kérdezni akar, hol lehet bekapcsolni és kikapcsolás után fogyaszt-e ... :D De ezek, Maci, ne haragudj, hogy "mert ez műanyag" stb.ezek mondvacsinált, sarkított szálkakeresések. Mint amikor olvasom, hogy csalódott vagyok a szimbiánossal, mert a nagy tudása ellenére butább, mint a 6233-am,mert abban volt olyan, hogy... Akkor meg kell annál maradni. Fogyasztói társadalom van, a gyártó hülye lenne olyan telefont készíteni, ami minden, de minden igényt kielégítene, még a kutyát is levinné sétálni, mert akkor csak az x. tipus fogyna.
    Én be is fejezem ezzel a regénygyártást, negyedik nap megy a ketyere, ma eddig négy perc beszédem volt, 3 esemest meg két ímélt küldtem róla; a töltöttség 57%-on van... Nem volt fagyás,leállás, hiba. Itt van mellette összehasonlításnak a 6220C, viszonylag korrekt középkategóriás okostelefon, 5 MPx-s kamerával, tévé csatlakozási lehetőséggel; a poros nyomába se jöhet az E52-nek. Igaz, azon nincs autofóka, nincs televízsön konnekt, de viszonylag egész jó képeket csinál. Mi kell még, Maci? Vedd meg, nyugodtan, egy életen át a templomba fogsz járni hálálkodni, hogy de jó, hogy hallgattam az öreg hobóra... Ha nem válik be, odaadom a 6220-ast :D

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák