Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz #46372352 #1307 üzenetére

    bocs, de kicsit lehetnétek azért kreatívabbak is... ezeknem annyira eldugott beállítások, hogy ne lehessen beállítani egy kis önszorgalmú kísérletezéssel, ha márenyivel szívesebben olvassátok itt, mint akezelési útmutatóban. Ugyanakkor megjegyzem, az opciókat megnyitva általában találsz súgót is...
    Szóval a beállításokban igen sok mindent megtalálhatsz, ha rászánsz egykis időt és átnézed a menüpontokat.Pl. a beállítások/általános/testreszabás/hangok menüben, ha lapozol lefele, a csengőhangtól, üzenetjelző, naptári, figyelmeztető hangtól és hangerőtől kezdve mindent be tudsz állítani. Alatta, tovább lapozva, ott fityeg: Rezgő hívásjelzés. Egy nyomás:ki. Újabb nyomás: be.Újabb nyomás:ki.Újabb nyomás ( az okéval, ott van feletteafelirat is,módosít)be. És ez így tovább de capo al fine. Figyelem: ekkor atelefonod éppen alkalmazott, aktuális üzemmódjának beállítását módosítod!!! (De, a hangok alatt, a témákban, az audió témáknál is végezhetsz beállításokat.) Ha tehát egy füst alatt minden üzemmódot akarsz paraméterezni, akkor ne a beállításokba, hanem az üzemmódba lépjél be. Itt találsz egy felsorolást, milyen üzemmódok vannak ateflonodon gyárilag. Megnyomva az opciók választást, módod van: aktiválni egy üzemmódot; egy üzemmód beállításait módosítani, vagyis,hogy néma üzemmódban kussoljon a telefon,de rezegjen, mint a nyárfalevél, vagy utcai üzemmódban is rezgjen, mert úgysem hallod; minden üzemmódra választhatsz más-más jelzőhangokat,vagylétrehozhatsz új profiokat,aminek aztán pl. a best profile programnál nagy hasznát veheted...
    Mielőtt megkérdeznéd, elárulom, igen, lehet csoportokat létrehozni, és a csoportokhoz saját csengőhangot rendelni; én pl. korábban a család csoporthoz, enyhe öniróniával a paranoid mid-et rendeltem hozá. (Black Sabbath).
    Most mindjárt visszalépek és megnézem, mi volt a többi kérdésed, ne menj sehova.
    Rémus bácsi, s.k.

    Na, itt vagyok.
    A "lélegzést" szintén beállítások, testreszabás, jelzőfénye -ben tudod beállítani.
    A memóriakártya formázását,ha jól emlékszem,azúj kártyánál nem ajánlja fel a telefon opciónak, csakPC-veltudod formázni, tehát szerintem felesleges. Az iránytűről olvasd el a leírást, vagy nézd meg a súgót (opciók), mert én még csak gps-el együtt használtam,de akkor sem érdekelt, merre van észak. Arra vigyáztam, keletebbre ne menjek ...

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák