Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jancsiii

    tag

    válasz blt.62 #1104 üzenetére

    Jó fülessel (gyári egy gagyi) én meg vagyok elégedve a zenelejátszójával,szépen szól elég hangos is.Kihangosítva nagy nulla,feletős,még csak nem is stereo,hívás jelzésre alkalmas! (5800 viszont nagyon jó kihangosítva)

  • Georgie1224

    tag

    válasz blt.62 #1104 üzenetére

    Grafy12 véleménye azért nem általánosságban igaz, mert neki tényleg volt sok gondja hardveresen a készülékével, de a legtöbb embernek itt a fórumon nem volt ennyi gondja.

    A zenelejátszó, ahogy írtam privátban is kissé fapados, de ha megcsináljuk a saját play lis-eket, onnan tól elég jó. Külsős fülessel sokkal jobb, mint a gyárival, én eleve nem is bírom az ilyen headset-eket. A hangszóró átlagos, de nem is arra van tervezve a telefon, hogy úgy szóljon, mint egy 2x2,5w-os jó minőségű hangszóró. Ráadásul nem is zenetelefon, így nem probléma legalábbis a számomra, hogy nem sztereo. A mono-hoz képest viszont szerintem szépen szól a telefon.
    Lehet elfogult vagyok, mert nekem inkább tetszik a symbian fapadossága, mint a csilli villi efektes robot os. A hardver pedig nagyon is jól átgondolt. Ha nagyobb proci lenne benne, akkor nem menne 1 napot sem. Az akksi idő és a teljesítmény jól van balanszolva.
    Javulni is fog esetleg az újabb szoftverekkel, vagy megfelelő saját managementel is.

    Még valami a szoftvert még minimum 2évig fejleszteni fogják, mert még 100-150 milliót akarnak eladni a symbian-os telókból. Ezt belső forrásból tudom, nem kitaláció.

    Egyébként nem tartom kizártnak, hogy a horrorsoft-al az üzlet kútba esik.
    Már csak azért is mert a win p 7-et főleg felső kategóriába szánja a horrorsoft, viszont a nokia az alsóbb szegmenseket is meg szeretné célozni.

    [ Szerkesztve ]

    Murphy: "Ami el tud romlani, az el is romlik."

Új hozzászólás Aktív témák