Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • albiosz

    őstag

    válasz domperke #67 üzenetére

    annak jóval nagyobb a kijelzője azért. :)

    Liron:
    Szerencse, hogy ismerjük egymást. :) Nem is tudom megéri-e válaszolni neked...

    Tévét kéthetente egyszer nézek (Fábry Satya műsora...), egyébként ki van lőve (nem stand by, mert azt is zabál egy kis energiát). Egy laptopom van, ami alapból kevesebb energiát fal, mint egy izmos asztali. Éjszakára sosem hagyom bekapcsolva. Az esti filmnézést pedig mindig akksiról bonyolítom. Már akkor energiatakarékos izzóink voltak, amikor más nem is tudta mi az, kérdezgették mi ez a tekeredős cucc... Szelektív gyűjtésről tudnék mesélni, meglepődnél. Nem egészen oda kerül ugyanis, ahová hiszed. Helyben kerékpárral közlekedem (ugyan már kettőt is elloptak, de most vettem harmadikat, mert nem adom fel ezt a hobbym), Pestre pedig vonattal járok. Autóm nincs, az én életvitelemhez felesleges. Apámnak van egyedül autója a családban, 13 éves kocsi. Meglepődnél hány kilométer van benne, szerintem 13 éves autók közül alig van olyan, amiben ennyire kevés van... a Greenheart meg egy jól hangzó médiafogás csupán. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák