Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elekreg

    tag

    válasz mjani1172 #229 üzenetére

    Jack van szerencsére a Nokia 8-ban, de nem is baj, mert egy BT füles sosem lesz olyan minőségű, mint egy jó vezetékes, megközelíteni is csak jóval drágábban tudja, az átalakítgatás meg más funkció rovására megy.
    A PhoneArena és hasonló oldalakon azt olvastam, hogy mass storage is van, bár én egyik telefonomnál sem élek ezzel, a gyakorlatban nem próbáltam.
    Itthon az infra sem kell soha, van 6 darab távirányító és minden vezérel mindent és úgy van beállítva minden, hogy például a multimédia lejátszó bekapcsolja a tévét és az erősítőt és viszont, tehát max idegenben veszem/venném hasznát az infrának, így csak elvétve, nagyon ritkán, ha úgy adódik, tehát valamennyire hasznos, de nem nélkülözhetetlen.
    Az FM az egyetlen, mit tőlem bármiből kihagyhatnák, semmilyen formában sem hallgatom, észre sem venném, ha akár teljesen megszűnne az országban, magamnak válogatok össze zenéket, a szükséges infók meg direktben jobban beszerezhetők a netről.
    A telefonjaimról kábel nélkül is megnézek bármit a tévén, akár direktben, akár a multimédia lejátszó vagy a házimozi segítségével, kivétel az iPhone, amikor épp olyanom van, mert ahhoz nem vagyok hajlandó irreális összeget kiadni külön célirányos eszközre, mert az semmivel sem hajlandó működni, amivel bármilyen más gyártók eszközei igen.

Új hozzászólás Aktív témák