Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mjani1172

    addikt

    válasz elekreg #228 üzenetére

    Elég furcsa a világ, sajnos a telefonok is érdekes változáson mennek keresztül.
    Az S5 volt az ahol a sebesség már elég volt mindenre, és tudásban is ok volt. Persze nem tudott mindent, de számomra többet mint pl a nokia.
    Az itteni felhasználók nagy részén is csodálkozom, hiszen a legtöbben örülnek ha egy gyártó kevesebbet ad mint előtte. Nézd meg hányan örültek annak hogy nincs jack,meg infra, meg fm.
    A jacket én pl nem használom mert a drótokat utáltam, de valahogy úgy éreztem nem szép dolog kivenni, egy csúcs legyen csúcs. Az FM nekem fontos az online rádió nem pótolja hiába mondják, az infrát minden nap használom. Este nincs meg a távirányító, nem keresgélem, egy gombnyomás és kikapcsoltam a tv-t. Az hogy régen egy 35 ezres alcatel ezt mind tudta a mostaniak meg nem, tudom mert 1000 éve itt vagyok és minden tesztet elolvasok de nekem akkor is fáj. Nincs mass storage, nincs hdmi,sorolhatnám tovább. Én nem tudom valószínűleg egyedül vagyok hiszen folyamatosan lehurrognak, de én ezeket mind használtam. Lementünk a nyaralóba, és a tv-n megnéztem ami a telefonon volt, és nem kellett hozzá csak egy kábel.
    De tényleg nem akarom senki kedvét szegni, lehet másnak elég ha van face, ami gyorsabban betölt mind az előző modellen, én nem ilyen vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák