Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Mr.Silkó #202 üzenetére

    Ez szemléletbeli különbség, én akkor kiakadtam már ezen, amikor 1-2 kínai elkezdte, hogy tárhelyfüggő a memória mérete, majd még régiófüggő is lett a dolog, az meg hab a tortán, hogy más soc is van azonos készülékekben (lásd samu), de ott nagyjából hasonló a teljesítmény, de az ASUS már egyértelműen erősebb vassal szereli máshol a készülékeit. Már (SAJNOS!) nincs olyan, hogy S8, vagy Nokia 8, vagy xy pontos specifikációja, mert annyi variáns létezik. Így viszont szerintem jobb így, hogy a maximum van felül, alul meg szépen részletezve. Sokkal logikusabb mindenhol a maximumot mutatni, mint kibogarászni, hogy melyik a legelterjedtebb és mindegyiknél azt feltüntetni, aztán van ahol gyengébb, van ahol erősebb verziót kap a user. De ahogy mondtam ez szemléletbeli különbség, neked utóbbi tetszene jobban, nekem meg ez a rendszer. De a vita abból indult ki, hogy nem megbízható a gsmarena, mert 6GB ramot ír, ami viszont nem igaz (hogy nem megbízható). mellesleg a te szisztémád alapján folyamatosan figyeljék melyik modell mennyire elterjedt, mert a Nokia 8 kapcsán pont most volt hír, hogy a finnek után a németeknél is megjelentek a 6gb ramos készülékek. Majd valaki követi a (nem hivatalos) eladási mutatókat, és ha többségben lesz a 6gb, akkor átírja a fenti specifikációt... Nem, jobb ez a rendszer hidd el, csak ismerni kell és tudni kell használni. :R

    203: jóval szerényebb is az árazása mint mondjuk egy samsungnak, de még a sony hasonló kategóriás készülékeinél is olcsóbb.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák