Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VD

    őstag

    válasz janos666 #8951 üzenetére

    1. Mert ostobák,tudatlanok,tájékozatlanok és hülyék az emberek! Hivatalosan 5800 Xpress Music a telefon neve. De előszeretettel csak 5800-nak hívják. Me rövidebb, könnyebb leírni és kimondani. Lesz majd egy 5800 Navigation Edition, de erről majd akkor.

    2. Elő nem vettem még se a stylust, se a pengetőt. Adtam neki ujjal és jelenti jól van. Tökéletesen használható.

    3. Ha nem hordod tokban + bohóckodsz a stylussal meg pengetővel akkor javasolt a fólia, mert szarrá karcolja. Ha van tok és ujjal nyomad akkor nem kell. Én a gyári tokban hordom, fólia, hókusz-pókusz és woodoo nélkül. Jelentem semmi baja a kijelzőnek.

    4. Erről talán valami TV jóst kérdezzünk meg. Állítólag lesz kinetikus görgetés. Majd ha kijött az új sw akkor kiderül. Addig meg lehet templomba járni és imádkozni, hogy legyen.

    5. Erre had ne válaszoljunk helyetted! Nem ismerünk ,nem tudjuk neked mi a jó!
    Ami előrelépés, az a hatalmas kijelző plusz a qwerty. Ami baromi nagy visszalépés az a kamera. Ha segít Én N95-ről váltottam, mert a navi és net miatt kellet egy nagyobb kijelző. Én nem bántam meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák