Hirdetés

  • Nyárköszöntő hardverszemle

    ph A desktop gép, notebook és ház nyomába sokféle periféria szegődik, sőt, még egy VR headset is tiszteletét teszi heti rovatunkban.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Ismét mozgásban a Where Winds Meet

    gp A kínai történelem és mitológia ihlette nyílt világú akció-RPG alkotás még mindig nem kapott megjelenési dátumot.

Új hozzászólás Aktív témák

  • hans87

    tag

    válasz tmilan1989 #243 üzenetére

    Üdv
    Bár én csak pár napja vagy tulaj, de összegezve jók a tapasztalatok.
    Az anyagminőségétől féltem, de pozítivat csalódtam.
    Aksi nálam zene és rádió hallgatás (+agyon nyúzás és sok telefon) kb 2 napot bírt.
    A táccsos symbian nekem eddig bejött, számomra pl az off iphone-nál kényelmesebb, szoftveresen elég gyors. Volt N95-ömet agyonveri tempóban. A WiFi igen jó, gyorsan, sok jelet fog, a netezés meg elég könnyű, egyszer sem szakadt meg a kapcsolat. Hangminősége nem rossz, egy jó fülessel (Senn. CX300) nekem tökéletes.
    SMS írás nagyon könnyű, féltem az érintős megoldástól, de gyorsabban írok mint az N95-ön, vagy az U600-on. Beszélgetés minősége igen jó, tisztán szépen hallom a partnert.
    Eddig két bajom van. Egyik a memkari csere elég hülyén van megoldva, a kötőtűt mindig kell használni. A másik meg, hogy a ki/be kapcsoló-profil váltó gomb picit mélyre került, de ezt meg lehet szokni.

    Nokia 5530

Új hozzászólás Aktív témák